Fatih'te bir otomobil, sürücüsünün yol kenarına park etmeye çalıştığı esnada denize düştü. Otomobil içerisinde bulunan sürücü kendini son anda araçtan dışarı atarak kurtuldu.

Olay, saat 11.00 sıralarında Fatih Ayvansaray Caddesi Haliç Sahilinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Murat Göl yönetimindeki  otomobil, sürücüsünün aracını yol kenarına park etmeye çalıştığı sırada
henüz belirlenemeyen bir nedenle denize doğru kaymaya başladı. Aracın kaydığını fark eden Göl, aracını durdurmaya çalışsa da başarılı olamadı. Araç sürücüsü son anda kendini dışarı atarak kurtuldu.
Aracı kurtarma çalışmalarına dalgıçlarda dahil oldu
Aracın denize düşmesinin ardından ihbar üzerine olay yerine trafik polisi ve sağlık ekipleri sevk edildi. Denize düşen aracı kurtarmak çalışmalar devam ederken, polis ekiplerine bağlı dalgıçlarda aracı kurtarmak için çalışmalara dahil oldu.
Kaza sonrası bir tekne su almaya başladı
Yaşanan olay sonrası yürütülen çalışmalarda denize düşen aracın yakınında bulunan bir teknede hasar meydana geldi. Hasar sonrası teknenin su almaya başladığı ve sahibine ulaşılmaya çalışıldığı öğrenildi.

Cadde ortasında silahlı çatışma yaşandı Cadde ortasında silahlı çatışma yaşandı

Kaynak: İHA