Deniz Haberleri

deniz haberleri ve güncel deniz gelişmeleri, deniz ile ilgili tüm video, deniz fotoğrafları ve deniz haberleri Çanakkale Boğaz Gazetesi sitemizde


Gündem

Sakarya'nın denize kıyısı bulunan Karasu ve Kaynarca ilçelerinde denize girmek 2 gün süreyle yasaklandı.

Asayiş

Muğla’nın Datça ilçesinde sabah saatlerinde denize giren vatandaş, arkadaşları tarafından denizde ölü bulundu.

Gündem

Marmara Denizi’nde 2020 yıllarında en üst seviyede görülen müsilaj Türkiye’nin gündeminde yer almış önlenmesi için çalışmalar başlatılmıştı.

Asayiş

balıkçılar tarafından denizde kadın cesedi bulundu. Kadının neden öldüğü henüz tespit edilemezken polis ekiplerinin incelemesi devam ediyor.

Gündem

Çanakkale'de "Hayalet Av Araçları ve Sucul İstilacı Türler Farkındalık Projesi" kapsamında çekilen fotoğraflar, Çanakkale Yat Limanı/Balıkçı Barınağı'nda sergilendi.

Gündem

Çanakkale'nin Eceabat ilçesinde havaların ısınmasıyla, sezonunun açılmasına kısa bir süre kala deniz suyunun kalitesini kontrol etmek amacıyla su numuneleri alındı.

Gündem

Denizlerde artan kirliliğe dikkat çekmek ve deniz dibi temizliği yapmak amacıyla Bozcaada Limanı'nda önemli bir çalışma gerçekleştirildi.

Asayiş

Ailesinin kısa bir süre önce kayıp ihbarında bulunduğu adamın boğularak hayatını kaybettiği anlaşıldı.

Ulusal

Dün girdiği denizde kaybolan 19 yaşındaki üniversite öğrencisinin cansız bedeni, denize girdiği yerden yaklaşık 300 metre uzaklıktaki dalgakıranın arka bölümünde...