Uysal Market'in yeni şubesi, beldemiz bölgesinde açılışını gerçekleştirdi. Açılışa özel olarak 17-18 Mayıs tarihlerinde tüm ürünlerde %20 indirim uygulandı. Bu özel indirim günleri, şubenin açılışına büyük ilgi çekti ve yoğun bir müşteri akınına sahne oldu.

Açılış törenine Çanakkale halkı yoğun ilgi gösterdi. Şubenin konumu ve açılışa özel indirimler, bölge sakinleri tarafından memnuniyetle karşılandı. Yeni şube, hem lokasyon olarak stratejik bir noktada bulunması hem de sunulan avantajlı alışveriş imkanı sayesinde büyük ilgi gördü.

Açılışta, Uysal Market'in sahibi Süleyman Uysal, davetlilerle tek tek ilgilenerek misafirperverliğini gösterdi. Çanakkale halkına hizmet vermekten onur duyduklarını belirtti ve yakın zamanda yeni şubeler açacaklarının müjdesini veren Uysal, Çanakkale'de daha fazla noktada hizmet vermek için çalışmalarını sürdürdüklerini; amaçlarının, kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla halkla buluşturmak olduğunu bildirdi.

Çanakkale Güzelyalı yasta! Çanakkale Güzelyalı yasta!

Çanakkale'nin önemli markalarından birisi olan Uysal Market, yeni şubesiyle birlikte müşteri memnuniyetini artırmayı ve daha geniş bir kitleye ulaşmayı hedefliyor. Açılışa özel indirimler ve kaliteli hizmet anlayışıyla Uysal Market, Çanakkale halkı için vazgeçilmez alışveriş noktalarından biri olmaya devam edecek.

Editör: Boğaz Gazetesi