Tatil Haberleri

Tatil haberleri ve güncel Tatil gelişmeleri, Tatil ile ilgili tüm video, Tatil fotoğrafları ve Tatil haberleri Çanakkale Boğaz Gazetesi sitemizde


Gündem

Kurban Bayramı tatilinin 9 güne uzatılmasını fırsat bilen tatilciler yollara koyuldu. Bayram arefesinde vatandaşlar, İstanbul-Tekirdağ karayolu üzerinde yoğunluk oluşturdu. Araç...

Gündem

Çanakkale'nin Kuzey Ege Denizi'ndeki turizm merkezi Bozcaada ilçesi, 9 günlük Kurban Bayramı tatilinde konaklama tesislerinde doluluk oranı yüzde 100'e ulaştı.

Gündem

Balıkesir'in Erdek ilçesi üzerinden Avşa Adası başta olmak üzere adalara gitmek isteyen tatilciler yoğunluğa neden oldu.

Asayiş

Muğla’nın Datça ilçesinde sabah saatlerinde denize giren vatandaş, arkadaşları tarafından denizde ölü bulundu.

Eğitim

Milli Eğitim Bakanlığına (MEB) bağlı ilk ve ortaöğretim kurumlarındaki 20 milyondan fazla öğrenci, bugün karne alarak yaz tatiline girecek.

Gündem

Kurban Bayramı ve okulların kapanışı nedeniyle tatilciler şimdiden güzergâh araştırmalarına başladı.

Asayiş

Sosyal Medya Araştırmacısı Ümit Sanlav, bayram ve yaz tatili için online ortamlardan tatil alırken paranızı dolandırıcılara kaptırmamak için dikkat edilmesi...

Gündem

Kurban Bayramı’nı ve yaz tatilini Türkiye’de geçirmek isteyen gurbetçiler, bin 400 kilometrelik ‘sıla’ yolculuğunda arabalı treni tercih ediyor.

Asayiş

Sakarya’nın Sapanca ilçesinde bulunan bir villaya hafta sonu tatili için gelen dört arkadaştan biri fenalaşarak hastaneye kaldırıldı.

Gündem

Çanakkale'nin turistik beldesi Geyikli, bu yaz sezonunda karavan ve çadır tatilcilerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Gündem

Çanakkale’nin turizm cennet Bozcaada’nın daha da güzelleşmesi için yaklaşan yaz ayı öncesi belediye harekete geçti.