Türkiye’nin sevilen oyuncuları Melis Sezen ve Onur Tuna, Turkcell’in yeni reklam serisi için kamera karşısına geçti. “Türkiye’nin Çiftleri” konseptinde kurgulanan reklamlarda, ünlü oyuncular birbirinden farklı yaşam tarzına sahip çiftleri canlandırıyor. Reklam serisinde makyaj, kostüm ve peruklarla kılıktan kılığa giren oyuncular, Turkcell teknolojilerinin herkesin hayatını kolaylaştırdığı mesajı veriyor.

Ekosistemindeki ürün ve hizmetleri ile kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran Turkcell, bünyesinde yer alan dijital servisleri yeni reklam serisiyle anlatıyor. Turkcell’in marka yüzleri Melis Sezen ve Onur Tuna’nın yer aldığı reklam serisi, “Türkiye’nin Çiftleri” kurgusuyla ekranlara geliyor. Ünlü isimlerin hayranları, Melis ve Onur çiftini herkesin kullanımına açık Turkcell teknolojilerinin anlatıldığı beş farklı reklam filminde izleyecek.

Makyajları 23 saat sürdü
Melis Sezen ve Onur Tuna, “Türkiye’nin Çiftleri” reklam serisinde Turkcell’in fizy, TV+, Paycell, lifebox ve Pasaj markalarını kullanan çiftleri canlandırıyor. Reklam çekimlerinde bambaşka kurgularla kılıktan kılığa giren ünlü oyuncular karakterlere bürünmek için toplam 23 saat makyaj masasında oturdu. Reklam serisinin çekimleri bir hafta sürdü. Çekimler için sahada ve kamera arkasında 120 kişi çalıştı. Bu haftadan itibaren ekranlara yansıyacak hikayelerde peruk, kostüm ve makyajlarıyla değişik çiftleri canlandıran oyuncular, Turkcell’in hayatı kolaylaştıran teknolojilerini deneyimlerken görülüyor.

Çekimler keyifli geçti
Yeni reklam filmiyle ilgili Melis Sezen, “Çekimlerimiz çok keyifli geçti. Kamera arkası görüntülerini izleyince eminim sizler de fark etmişsinizdir. Onur’la güzel bir ikili olduk. Beş ayrı reklam filmini bir hafta gibi kısa bir sürede çekerken kendimi mini dizide oynar gibi hissettim. Yaşlılığımı göreceksiniz şimdiki halimden daha güzel” dedi. Onur Tuna ise şunları söyledi: “Turkcell ailesiyle çalıştığım için çok mutluyum. Çekimler sırasında kılıktan kılığa girdik, yapılan makyajlardan sonraki hallerimizle çok eğlendik. Umarım izleyiciler de bu neşeli anlarımızı hisseder, her hikayemizde kendilerinden bir parça bulur.”

ONUR TUNA HAKKINDA

1985'te Çanakkale'de doğdu. Liseyi Bursa'da okudu. Robert Bosch'ta basketbol başta olmak üzere voleybol, masa tenisi ve futbol oynadı. Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesinde lisansını tamamladıktan sonra, Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı'nda bir yıl Sanat Müziği Ses Eğitimine devam etti. Tiyatro sahnesine ilk kez, altı yaşında İbiş'i oynayarak çıkan ve üniversite yıllarında eş zamanlı olarak tiyatro oyunlarında yer almaya devam eden oyuncu, İzmir'deki Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde yaklaşık üç yıl oyunculuk eğitimi aldı ve Neşe Erberk Ajans'ta dört yıl fotomodellik yaptı. İstanbul'a geldiğinde ise Ayla Algan ile Craft Tiyatro gibi özel tiyatrolarda eğitime devam etti. Filintave Bi Küçük Eylül Meselesi adlı yapımlarla adını duyuran Tuna'nın ailesi anne tarafından aslen Selanik göçmeni, baba tarafından ise Çanakkaleli olup babasıyla abisi matematik öğretmenidir.

14 yaşından beri müzikle de ilgilenen sanatçı, nota ve ses eğitimi aldı. Gitar ve piyano çalıp besteler yapmaktadır ve kendine ait müzik stüdyosu bulunmaktadır. Sözü ve bestesi kendisine ait 4 şarkıdan oluşan ilk EP albümü Uzay Misali 22 Haziran 2018 tarihinde yayınlandı. İlk albümünde yer alan "Korkmadım" ve "Ben Özlerim" şarkıları, Yasak Elma dizisinde de yayınlandı. Yine sözü ve bestesi kendisine ait olan single'ı Yangın Yeri, 22 Kasım 2019 tarihinde tüm dijital platformlarda yerini aldı. 2011'de Hayat Devam Ediyor dizisiyle oyunculuk hayatına adım atan oyuncu, sürecinde Cesur Yürek dizisi, Ağır Romantikfilmi, Yadel Uzun'un sanatsal kısa filmi "Kir" ve Yasak Elma da Alihan karakteri, 2019'dan 2021'e kadarda Mucize Doktor dizisinde Ferman Eryiğit karakteriyle yer aldı. Reyting rekorları kıran Mahkum adlı dizide, kurulmuş bir komplo sonucu hapse düşen Cumhuriyet Savcısı Fırat Bulut'u canlandırmıştı.

Editör: Boğaz Gazetesi