Çanakkale Müzik Festivali, 10-11-12 Mayıs tarihlerinde Hepsi Festival, Voila Ajans ve Funny Project iş birliğiyle Sunsan Hotel'de binlerce kişinin katılımıyla düzenlendi. Festivalin ilk gününde, sahnede rap müziğin kudretli ismi Hayki, performansıyla izleyicilere unutulmaz bir deneyim yaşattı. Ardından Erdem Yener, sevilen şarkıları "Belki" ve "Rüyalar Kızı" ile hayranlarını coşturdu. Akşam ise rock müziğin önde gelen isimlerinden Fatma Turgut ve Manga, gençleri adeta dans ettirdi.

İkinci gün, müzik piyasasına hızlı bir giriş yapan M Lisa'nın duygusal sesiyle başladı. Ardından Rap dünyasının yıldız isimlerinden Heijan & Muti, sahnede efsanevi şarkılarıyla izleyicileri coşturdu. Gece ise Can Ozan'ın derin şarkılarıyla duygusal bir atmosfer oluşturuldu. Gecenin finalinde ise rap müziğin yıldızı Uzi, sahneyi adeta ateşe verdi.

Üçüncü gün, Groove Records DJ Okulu'ndan Emre Balık, müzik sektörüne katkıda bulunan bir performans sergiledi. KÖFN'ün etkileyici performansıyla izleyiciler büyülendi. Emir Can'ın milyonlarca dinlenen şarkısı Kor ile sahne performansı, kalplerde derin izler bıraktı. Son olarak, Türk rap müziğinin usta ismi Sagopa Kajmer, festivalin finalini unutulmaz kıldı.

Çanakkale'de buldu 2 bin yıllık olduğu anlaşıldı Çanakkale'de buldu 2 bin yıllık olduğu anlaşıldı

Çanakkale Müzik Festivali, sanatseverlere unutulmaz bir hafta sonu yaşatırken, şehrin müzikle dolu enerjisini bir kez daha gözler önüne serdi.

Editör: Boğaz Gazetesi