Çanakkale'nin deniz ulaşımı alanında hizmet veren Gestaş, Çanakkale Boğazı, Gökçeada ve Bozcaada ile Güney Marmara'daki seyahatler için önemli bir rol oynuyor. Son olarak, Kabatepe-Gökçeada hattında seyahat edecek yolcular için yeni bir ücretlendirme politikası duyuruldu. Gestaş, internet sitesi aracılığıyla yayınladığı bir duyuruda, artık bu hat boyunca seyahat edecek tüm yaya ve araç içi yolcular için biletlerin gidiş-dönüş şeklinde satılacağını bildirdi.

Aci ailesi Eylem Tok ve oğlunun ABD'de görülen duruşması sonrası ilk kez konuştu Aci ailesi Eylem Tok ve oğlunun ABD'de görülen duruşması sonrası ilk kez konuştu

Bugünden itibaren (14 Mayıs Salı), Kabatepe-Gökçeada hattında seyahat edecek olan yolcular, bilet alırken gidiş ve dönüş bileti almak zorunda kalacaklar. Bu yeni uygulama ile birlikte, seyahat edenlerin dönüş yolculuklarında ek bir ücret ödemelerine gerek kalmayacak. Yani, Kabatepe İskelesi'nden kalkacak olan feribotlar için yolcular, hem gidiş hem de dönüş biletlerini aynı anda satın alabilecekler. Ancak, dönüş yolculuklarında Gökçeada İskelesi'nden Kabatepe'ye ücretsiz olarak seyahat edebilecekler.

Editör: Boğaz Gazetesi