Yıl sonu ve karne hediyeli Satranç Turnuvası, 2023-2024 Eğitim Öğretim sezonunun sona ermesiyle birlikte son buldu. Dereceye giren genç satranç ustaları, düzenlenen törenle ödüllerini aldılar. Toplam 96 sporcunun katıldığı turnuvada, ilkokul 1.-2. sınıf kategorisinde Mete Metin birinci, Kaan Gürdal ikinciliği, Batı Uras Hersek üçüncülüğü ve Hasan Leon Şahinkaya dördüncülüğü elde etti. İlkokul 3.-4. sınıf kategorisinde ise Doğu Seyran Hersek birinci, Akif Emir Karataş ikinci, Can Ateş Esen üçüncü ve Asil Yankı Bodur dördüncü oldu. Ortaokul-lise kategorisinde ise Kayra İlbasmış birinci, Emir Aras Zor ikinci, Murat Ata Gündüz üçüncü ve Yusuf Demir dördüncü oldu.

Başarılı Sporcuların Ödülleri Verildi

Belediye Başkan Yardımcısı Doğan Tuna ve Hasan Ferdi Yılmaz ile Meclis Üyeleri Ufuk Karaoğlu, Ziya Erol, Serdar Demir ve Çağlar Uygun'un katılımıyla gerçekleşen ödül töreninde, dereceye giren genç sporcular, büyük bir heyecan ve mutluluk içinde ödüllerini aldılar.

Jose Mourinho: "Şampiyonlar Ligi maçının böyle bir sahada oynanması kabul edilemez" Jose Mourinho: "Şampiyonlar Ligi maçının böyle bir sahada oynanması kabul edilemez"

Muhabir: Veysel Akın Salkın