Dokuz günlük bayram tatili süresince, önceden planlanmış ev ziyaretleri ve tıbbi bakım işlemleri aksatılmadan sürdürüldü. Evde Sağlık Hizmetleri ekibimiz, bayram boyunca rutin ziyaretlerini gerçekleştirirken, hastalara bayramını da kutlamaya devam ediyor. Bu kapsamda, ekiplerimiz bayram tatilinde de özverili bir şekilde çalışarak hastalarımızın ihtiyaçlarını karşılamaya, onların sağlık durumlarını kontrol etmeye ve gerekli tıbbi müdahaleleri yapmaya devam etti.

Çanakkale’ye birçok ünlü isim akın edecek! Bu festival kaçmaz... Çanakkale’ye birçok ünlü isim akın edecek! Bu festival kaçmaz...

Bayram Tatilinde Planlı Ziyaretler
Bayram tatilinde hastalara sağlık hizmetlerinden mahrum kalmamaları için önceden planlanmış ev ziyaretleri titizlikle uygulandı. Her hastanın ihtiyaçlarına göre düzenlenen bu ziyaretler, hastalarımızın sağlık durumlarının yakından takip edilmesini sağladı.  Evde Sağlık Hizmetleri ekipleri, hastalara olan bağlılık ve sorumluluklarını her zaman ön planda tuttu.

Sağlıklı Yaş Alma Merkezi'nde Hastalara sağlık hizmetlerine kolayca erişebilmesi için gereken her türlü önlem alınmakta ve hizmetler eksiksiz bir şekilde sunuluyor.

Muhabir: Senem Erdem İnal