Lapseki Haberleri

Lapseki haberleri ve güncel Lapseki gelişmeleri, Lapseki ile ilgili tüm video, Lapseki fotoğrafları ve Lapseki haberleri Çanakkale Boğaz Gazetesi sitemizde


Gündem

Fay hatlarındaki haraketlilik devam ederken kısa bir süre önce 3.9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

Gündem

Lapseki Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü, ilçe genelinde temizlik çalışmalarını büyük bir özveriyle sürdürüyor.

Ekonomi

Çanakkale'nin önemli kiraz üretim merkezlerinden Lapseki ilçesinde, çay bardağı boğumundan geçmeyen kirazların hasadına başlandı.

Gündem

Çanakkale'nin ilçesi Lapseki'de  şehir estetiğini koruma ve çevre düzenlemesini iyileştirme çabalarına hız kesmeden devam ediyor.

Gündem

Çanakkale'nin Lapseki ilçesinde halk sağlığını korumak için yoğun mücadeleyle kene ve haşereye karşı ilaçlamalar sürüyor.

Gündem

Lapseki ilçesinde 10 yıldır üreticilik yapan Hanife Kartal, topraksız tarım konusunda edindiği tecrübeleri marul ve salatalık yetiştiriciliğinde kullanmaya başladı.

Gündem

Lapseki Belediye Başkanı Atilla Öztürk’ün eşi Neşe Öztürk, Türk Mutfağı Haftası dolayısıyla Lapseki ilçesinde faaliyet gösteren Sosyal Dayanışma Merkezi’ni (SODAM)...

Gündem

Lapseki Belediyesi, yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte artan sinek ve haşere problemlerine karşı geniş çaplı ilaçlama çalışmalarına başladı.