Kurs, Balıkesir Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi'nin desteğiyle  Dardanos Tesislerinde gerçekleştirildi.

Kursun sertifika törenine,  ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu, Balıkesir Üniversitesi Edremit Sivil Havacılık Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Abdullah Soykan, kurs eğitmenleri Dr. Öğr. Üyesi Gülaçtı Şen, Dr. Öğr. Üyesi Bülent Kurt ve Doç. Dr. Seyhun Durmuş, ÇOMÜ Havacılık Kulübü Akademik Danışmanı Prof. Dr. Cafer Türkmen, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

Sertifika töreninde BAUN Edremit Sivil Havacılık Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Abdullah Soykan “bize bu imkanları sağlayan Balıkesir ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörleri Prof. Dr. Yücel Oğurlu ve Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu’na teşekkürü borç bilirim” dedi.

Bungalovlarda dudak uçuklatan fiyatlar! Bungalovlarda dudak uçuklatan fiyatlar!

Teşekkür belgelerinin takdiminde kursun kapanış konuşmasını yapan ÇOMU Rektörü Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu, bu tür eğitimlerin üniversiteler arası işbirliğini güçlendirdiğini ve öğrencilerin mesleki gelişimlerine büyük katkı sağladığını vurguladı.

Kaynak: Haber Merkezi