928 yıl önce Türk akınlarına karşı inşa edilmişti, geriye kalıntıları kaldı (VİDEO) 928 yıl önce Türk akınlarına karşı inşa edilmişti, geriye kalıntıları kaldı (VİDEO)

Yoğun katılımın olduğu konserde, genç yetenekler sahne performanslarıyla izleyicileri büyüledi. Bayramiç Belediye Başkanı Hasan Cem Atılgan ve birçok vatandaşın katıldığı etkinlik, müzik dolu bir gece olarak hafızalarda yer etti. Bayramiç, her alanda olduğu gibi müzikte de adından söz ettirmeye devam ediyor. Şef Alper Bakıner önderliğinde kurulan Bayramiç Çocuk Orkestrası, önceki gece gerçekleştirdiği sürpriz sanatçılı konserle izleyicilerden tam not aldı. Orkestra, performanslarıyla kırk yıllık müzisyenlere taş çıkaracak düzeydeydi. Geleceğin büyük müzisyenleri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen gençler, yeteneklerini sergileyerek izleyicilere keyifli anlar yaşattı.

Ünlü Sanatçılar Eşlik Etti

Konserin konukları arasında sanatçılar Ozan Kandemir, Emre Okta ve Seda Uysal da yer aldı. Çocuk orkestrasının performanslarına eşlik eden sanatçılar, geceye ayrı bir renk kattı. Hem çalan hem de söyleyen çocuklar, izleyicilere müzik ziyafeti sundu. Roman havası çalan çocuklara vatandaşlar da oynayarak eşlik etti, gece boyunca müzik ve dansla eğlendi. Birbirinden güzel eserlerin çalındığı gecede, vatandaşlar müziği dolu dolu yaşadı. Çocukların enerjisi ve yetenekleri, izleyicilere unutulmaz anlar yaşattı. Müziğin ritmine kapılan vatandaşlar, adeta kurtlarını dökerek geceyi coşkuyla geçirdi. Bayramiç’te müzik dolu bu gece, hem çocuklar hem de izleyiciler için uzun süre unutulmayacak bir etkinlik olarak hafızalarda yer aldı.

Muhabir: Şahver Banu Çağlak