31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için aday adaylığı başvuruları hız kazandı. Çanakkale’de kent merkezi ilçe ve beldelerde çok sayışa isim belediye başkan aday adalığı için başvurularını gerçekleştiriyor. Çanakkale’nin Yenice ilçesinde de Ak Parti’den belediye başna aday adaylığı için ilk başvuru yapan isim Mesut Akdeniz oldu.

Başvuru dosyasını teslim eden Akdeniz yaptığı açıklamada, “31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler yerel seçimlerinde sizlerin talepleri ve yaptığım istişareler neticesinde, davasına gönülden bağlı olduğum Adalet ve Kalkınma Partisinden Yenice’miz belediye başkanlığına aday adaylığı başvurumu yaparak kutlu bir yolculuğa çıkmış bulunmaktayım.

Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutladığımız bu günlerde ‘Halka Hizmet Hakk’a Hizmettir’ anlayışı içerisinde, Yenice’mize hizmet etme gayesiyle çıktığım yürüyüşün Yenice’miz ve partimiz için hayırlara vesile olmasını dileyerek, destek ve dualarını esirgemeyen sizlere gönülden teşekkür eder saygılarımı sunarım” dedi.

Haber: Veysel Akın Salkın