Merkez İlçe Başkanlığı'na giderek dosyasını AK Parti Çanakkale Merkez İlçe Başkanı Aynur Tuna Yavaş'a sunan Aksu, Kepez için hizmet etmeye aday olduğunu belirtti.

Adaylık Başvurusu Resmiyet Kazandı

Cüneyt Aksu, Kepez'de hizmet ve projelerle vatandaşların yaşam kalitesini artırmayı hedeflediğini ifade ederek, Kepez şehir olarak hızla büyürken belediyecilik anlamında maalesef çok geride kalmış plansız büyümüş ve bu plansız büyüme beraberinde birçok sorunu getirmiştir. Kepez hakettiği şekilde yönetilememiştir’’ dedi.

Adaylık başvurusunun resmiyet kazanmasıyla birlikte, Cüneyt Aksu'nun Kepez için yapmayı planladığı projeler ve vizyonu kamuoyu tarafından merakla beklenmeye başlandı.

‘’İş Ve Yatırımların Takip Edildiği Bir Belediye’’

Kepez'in potansiyelini en üst düzeye çıkarmak ve bölge halkının beklentilerine cevap vermek amacında olduğunu belirten Aksu, Kepez'in sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda daha ileri bir seviyeye taşınması için projelerini hayata geçirmeyi hedeflediğini vurguladı. AK Parti'nin Kepez Belediye Başkan aday adayı Cüneyt Aksu, adaylığıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Ben Kepez'de doğdum, Kepez'de büyüdüm, Kepez'de yaşamaktayım. Kepez'in sorunlarını yakından bilen ve takip eden biriyim. Kepez şehir olarak hızla büyürken belediyecilik anlamında maalesef çok geride kalmış plansız büyümüş ve bu plansız büyüme beraberinde birçok sorunu getirmiştir. Kepez hakettiği şekilde yönetilememiştir. Ben ve ekibim projelerimizle Kepez'imizi hakettiği şekilde yönetmeye ve sorunlarını çözmeye geliyoruz. İnşallah 31 Mart 2024 seçimlerinden sonra kıymatli Kepez halkının takdirleriyle belediye başkanlığı seçimini alacağız. Bundan hiçbir şüphemiz yoktur. Çünkü Kepez halkı hizmet beklemektedir. Halkımız bu hizmetinde Kepez'e AK Parti tarafından sunulacağının bilincindedir. Son olarakta şunu söylemek istiyorum. AK Parti belediyeciliğinde Kepez kişilerin takip edildiği değil yapılan iş ve yatırımların takip edildiği bir belediye yöneticiliğine kavuşacaktır. Bundan herkes emin olsun. Allah yar ve yardımcımız olsun" ifadeleri kullanıldı.

Haber: Şahver Banu Çağlak

Çanakkale için bu fotoğrafla uyardı! Çanakkale için bu fotoğrafla uyardı!