Güzelyalı Gençlik ve Sporcu Kamp Merkezi'nde düzenlenen turnuvaya, 4 il ve toplamda 90 sporcu katıldı. Grup maçlarından sonra final karşılaşmaları ile zirveye ulaşılan turnuva, Cumhuriyetimizin 100. Yılı haftası etkinlikleri arasında dikkat çekti.

Ödül Töreninde Büyük Coşku

Turnuvanın final maçları sonrasında düzenlenen ödül törenine, Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü, Eski Milli Basketbolcu ve TBF Eğitim Kurulu Eski Genel Sekreteri Necati Güler, Eski Milli Basketbolcu Muratcan Güler ve EnerjiSa Kurumsal İletişim Sorumlusu Zeynep Dedeoğlu katıldı. Dereceye giren takım ve sporculara ödüllerinin takdim edildiği törende büyük bir coşku yaşandı.

Basketbol Tutkunlarına Unutulmaz Anlar

Cumhuriyetin 100. Yılı etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen turnuva, basketbol tutkunlarına unutulmaz anlar yaşattı. EnerjiSA ve Güler Legacy'nin destekleriyle gerçekleşen etkinlik, genç sporcular arasında basketbol heyecanını canlı tutarken, turnuvanın sona erdiği ödül töreniyle de heyecan doruk noktasına ulaştı. Basketbol severler, önümüzdeki yıl düzenlenecek etkinlikleri şimdiden heyecanla bekliyor.

Haber: Senem Erdem İnal