İstanbul'da Gerçekleşen 11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Ligi Bölge Müsabakalarında Çanakkale Belediye Spor Kulübü Sporcuları, dikkat çeken başarılarıyla öne çıktı.

Çanakkale Belediye Spor Kulübü, Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından düzenlenen 11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Ligi Bölge müsabakalarına katılarak önemli başarılar elde etti. İstanbul'da gerçekleştirilen müsabakalara 34 kulüpten toplam 295 sporcu katılırken, Çanakkale Belediye Spor Kulübü altı sporcu ile mücadele etti.

Çanakkale Belediye Spor Kulübü'nün başarılı sporcularından Gökçe Duru Çakıcı, 50 ve 100 metre kurbağalama müsabakalarında Bölge 3.'sü olarak dikkat çekti. Aynı zamanda 200 Metre Kurbağalamada 4. olarak derece elde etti. Sporcu, elde ettiği bu başarılarla Çanakkale'yi gururlandırdı. Çanakkale Belediye Spor Kulübü'nün diğer sporcuları Toprak Savaşır, Beren Gülce Güner, Mustafa Arhan Özme, Esila Sunal ve Mustafa Yiğit Dönmez de müsabakalarda başarılı performans sergileyerek kulüplerine önemli puanlar kazandırdılar.

Haber: Senem Erdem İnal