Balıkesir'de düzenlenen Türkiye Ümit Genç U21 Karate Şampiyonası ve Avrupa Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri'nde Çanakkale Geçilmez Spor Kulübü'nün gururu Eylül Tekcan, Genç 48 kg Kumite dalında mücadele etti.

46 sporcu arasında kendine yer bulan Tekcan, 6 maçta üstün performans sergileyerek Türkiye Şampiyonu oldu ve altın madalya kazandı.

Eylül Tekcan'ın Zafer Dolu Performansı

Eylül Tekcan, turnuva boyunca tüm rakiplerini mağlup ederek gösterdiği üstün performansla adını altın harflerle yazdırdı. Genç 48 kg Kumite dalında Türkiye'nin en yetenekli karatecileri arasında yer alan Tekcan, şampiyonluk unvanını elde ederek Çanakkale'yi gururlandırdı.

Çanakkale Geçilmez Spor Kulübü'nün Gururu Büyüyor

Çanakkale Geçilmez Spor Kulübü, genç yetenek Eylül Tekcan'ın elde ettiği şampiyonlukla bir kez daha başarı grafiğini yükseltti. Kulüp yetkilileri, Tekcan'ın performansının, Çanakkale'nin spor potansiyelini ve geleceğe dönük umutlarını bir kez daha ortaya koyduğunu belirterek sporcuyu tebrik etti.

Eylül Tekcan'ın altın madalyası, Çanakkale Geçilmez Spor Kulübü'nün karate branşındaki başarılarına bir yenisini ekledi. Genç sporcu, elde ettiği başarı ile Çanakkale'yi ulusal ve uluslararası arenada temsil etmeye hak kazandı.

Haber: Coşkun Balcı

Çanakkale feribot seferlerinde iptaller var Çanakkale feribot seferlerinde iptaller var