Profesyonel olarak dalış yapan ve tüpsüz dalışta 40 metre derinliğe kadar inebilen, Çanakkale sularında zıpkınla avladığı balıklarla adından söz ettiren Müjdat Turan, yine bir paylaşımıyla dikkat çekti. Sosyal medyada yüzbinlerce takipçiye ulaşarak adeta bir fenomen haline gelen Turan, bu kez Çanakkale Boğazı’nda bir caretta caretta ile selfie yaptı.

Dardanos açıklarında dalış yaptığı sırada caretta caretta ile karşılaşan Turan, o anları su altı kamerasına yansıtırken, selfie çektiği fotoğrafa da sosyal medya hesaplarında yer verdi. Büyük beğeni alan o kareye çok sayıda yorum da geldi.

Fenomen dalgıç o özel anları ise “Çanakkale Dardanos mevkiinde dalış yaptığım esnada altımda bir caretta carattanın yüzdüğünü gördüm. Benden hiç kaçmıyordu. Nefesimi tutup onunla biraz yüzdük. Ona dokundum, sevdim. Çıkmadan önce ise günün hatırası olsun diye selfiye yaptık. Sonrasında çıkışımı yaptım. Çok güzel bir heyecandı” diyerek anlattı.

Sıcaktan bunalan kadınların vantilatör kavgası kamerada (VİDEO) Sıcaktan bunalan kadınların vantilatör kavgası kamerada (VİDEO)

Muhabir: Ersan Küçükkuru