Çanakkale'de otomobil elektrik direğine çarptı: 2 ağır yaralı Çanakkale'de otomobil elektrik direğine çarptı: 2 ağır yaralı

Kent genelinde bulunan paklarda gerçekleştirilen yenileme ve bakım çalışmaları kapsamında İsmetpaşa Mahallesi Şefik İnan Caddesinde bulunan parkta yenileme çalışmalarının sonuna gelindi. Çalışma kapsamında ekipler parktaki altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından yapısal peyzaj düzenlemeleri de gerçekleştirildi. Park alanında bulunan eskiyen oyun grupları yenileri ile değiştirilirken, öte yandan yeni oturma alanları da oluşturuluyor. Yenileme çalışmalarında sona gelinen parkta, bitkisel peyzaj düzenleme çalışmaları devam ediyor.

Park ve Bahçeler Müdürlüğünce gerçekleştirilen yenileme çalışmaları doğrultusunda ayrıca İsmetpaşa Mahallesinde bulunan Hasan Koyuncu Parkı'nda da yenileme çalışmalarına başlandı. Eskiyen oyun grupları ve zeminin sökümü ile başlayan çalışmaların ardından altyapı çalışmalarına başlanacak olan park, yeni düzenlemelerin ardından yeniden kentlilerin kullanımına sunulacak.

Kaynak: Haber Merkezi