Boğaz Medya'dan Başkan Erkek'e ziyaret Boğaz Medya'dan Başkan Erkek'e ziyaret
Çanakkale'de 16 Eylül Cumartesi ve 17 Eylül Pazar günleri planlı elktrik kesntileri olacağı bildirildi.

Çanakkale Kent merkeziyle birlikte Kepez beldesi ve bazı ilçelerde bakım onarım çalışmaları ve testler dolayısıla uygulanaccak kesintiler şöyle;
Not: Telefonunuzu yan çevirerek listeyi incelemeniz tavsiye edilir...

TARİH SAAT KESİNTİ NEDENİ İL İLÇE MAHALLE SOKAK
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ BARBAROS HÜSEYİN KIZOĞLU
CEVİZ 2.
HALİM ÇELEN
ARZU EMEL DEMİRBAŞ
SÜMBÜL SOKAK
SAKİN
KARTOPU
ŞEKERPINAR
MENEKŞE 2.
SAMYELİ
KÖŞKLÜBAĞ
GONCA SOKAK
NASİBİM MEHMET EFENDİ
GÜVEN
KALE
SARIÇAY ÇIKMAZI 1.
GÜMÜŞ
ORUÇ REİS
ÇALIKUŞU
YEŞİLIRMAK
ERKENT
AYDIN
KAYALAR
GÜLDAL
BEY
BELDEMİZ 1.
CENK
AŞIK VEYSEL
NİYAZİ ERGİN
OSMAN HAMDİ BEY
BİLLUR
PORTAKAL
ŞEHİT GÜROL
ŞEKERPINAR 6
HASAN BALIKÇI
TROYA
SOSYAL
ÇAGDAŞ
ÖZDİL
TOROS
IHLAMUR
NEZİHİ SUNAR
PLAJ 1.
GÜNDEM
BEGONYA
SARIÇAY ÇIKMAZI
KÖKNAR
BADEM
SEMBOL
DİCLE
HACI FAİK
YAHYA CAVUŞ
CANDAN
İZNİK
ŞEKERPINAR 4
ÖRNEK
NERGİS
ŞEKERPINAR 3
SERAMİK
TAYYARECİ FETHİ BEY
BELDEMİZ 3.
AKSU
PROF.DR SEVİM BULUÇ
UYAR
BEHÇET AKIN
ÇİLEK
ATATÜRK
SUR
BELDEMİZ 2.
BESTEKAR
AZİZİYE ÇIKMAZI
75 YIL
İDA
BUDAK
SEHER
ÇETİN
GÜLBAHAR
KIZILIRMAK
100.YIL
AYAZ
EBRU
KÖRFEZ
TURGUT REİS
SEDEF
KAZAN
ALAÇAM
HACI MUSTAFA BEY
SAYDAM
KÖRFEZ 1.
ESEN
ÖZEFE
GAZİ
SARIÇAY
AŞKIN
BİLGİN
ERTUĞRUL GAZİ
TARÇIN
MELEK
HASAN SEVER
ÇOBANYILDIZI
TÜRK GÜCÜ
DİLEK
ŞEHİT SUNAY BİÇER
SELAHİ AKSOY
KARDELEN
ŞEKERPINAR 8
TAYYARECİ YZB.SADETTİN BEY
ÖZENLİ
CEVİZ
İNCESU
PANORAMA
BİNBOĞA
ŞEHİT SADETTİN ÇOBAN
DİYAR
EVİM
HAMİDİYE
SEDİR SOKAK
DOĞAN
ŞEHİT ER ENGİN ERİŞ
KORU
ÖYKÜ 1.
ÇAYIR
KATMER
ELMALIK
TANYELİ
ÖRNEK 1.
GAZİ OSMAN PAŞA
ARMA
DİLEK 1.
SÜLÜN
CAN
PARK
ÖYKÜ
PROF.DR. ÜMİT SERDAROĞLU
BAĞ
UMUT
BURDUR
ÇORUH
FAHRETTİN AKKUTLU
KURTULUŞ
ORMAN
ÜSTÜN KORUGAN
ŞAKİR FENERCİGİL
BÜKLÜM
AND
İSMAİL BAYKUT
KAZIM İNMEZ
ŞEKERPINAR 7
NAR
DEVECİ ÇIKMAZI-
EMİR
İSTİKLAL
SALKIM
HALİL AYDEMİR
CANAN
SERA
GÜLEN
UĞURLU
CEYLAN
MARMARA SOKAK
DAYANIŞMA
HAYAT
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ BOĞAZKENT ORKİDE
GAZİ ALİ COŞKUN
SELVİ
SEYİT ONBAŞI
2.DARDANEL
UFUK
8.
HİLAL
ŞEHİT OSMAN ÖZKAN
ERGUVAN
ANAFARTALAR
MANİK ALİ
10.
ŞENKARTAL 28.
DEFNE
GONCA
SÜMBÜL
İNCİRLİ
5.
KAMELYA
ŞENKARTAL 27.
ŞEHİT HAVA PİLOT YZB. ALİ BİRGÜL
KAHVECİ HASAN
ÇİMEN
ŞENKARTAL 23.
6.
YELTEPE
KÖROĞLU
POYRAZ
7.
LALE
MEHMET AKDOĞAN
1.KISIK
TURGUT REİS
KARACAOĞLAN
SERÇE
ŞAHİN
PINAR
ŞENKARTAL 24.
RÜZGARLI
SEHER
MEHTAP
YENİ CAMİ
MENEKŞE
YAVUZ
HOCA AHMET YESEVİ
GÜL
52
YEŞİM
NERGİS
ATMACA
75.YIL
MENEVİŞ
DOĞAN
KARTAL
POSTACI HÜSEYİN EFENDİ
ATATÜRK
HANİFE ERTEN
ÇİĞDEM
İNÖNÜ
ŞENKARTAL 20.
4.
LADİN
2.
YAĞMUR
HACI TAHİR
ŞEHİT ÖĞRETMEN NURİYE AK
ZAKKUM
ŞAFAK
1.
1. DARDANEL
MEVLANA
ŞENKARTAL 26.
SAHİL
ŞEHİT AYDIN KUZEY
KARANFİL
ŞENKARTAL 25.
VALİ MUSTAFA BEY
İBRAHİM TERZİOĞLU
3.
ALİ HOCA
SEVGİ
ZAMBAK
ŞENKARTAL 21.
YAHYA ÇAVUŞ
İĞDE
YUNUS EMRE
ŞENKARTAL 22.
İHSAN ŞENKARTAL
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ HAMİDİYE GÜNEY
ULUS
UĞUR MUMCU
ELMAS
HAKİMİYET-
VATAN
MERCAN
ZAFER
CEVİZ
ZÜBEYDE HANIM
OZAN
MEHTER
CİHANGİR
18 MART
SANCAK
YİĞİT
SULTAN
RAUF DENKTAŞ
KARACA
MÜCAHİT
ALTIN
OĞUZ KAĞAN
CENNET
KIBLE
VEFA
DAMLA
YILDIRIM
KARADENİZ
ATLAS
YAMAÇ
FATİH
ADATEPE
ENSAR
AKDENİZ
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ CUMHURİYET CENGİZ HAN
BÜYÜK AHMET 9.
KURU
ŞENKARTAL 14.
KAZIM KARABEKİR
EVREN
ŞEHİT MUSTAFA
VALİ MUSTAFA BEY
ŞEHİT ÜLFETTİN ACAR
GAZİ ERCAN GÜNER
ŞEHİT SAADETTİN ÇOBAN
DARDANOS
BÜLENT ECEVİT
ŞEHİT NECDET HOŞGÖR
ATATÜRK
ATEŞBÖCEĞİ ERCAN
NUSRAT
FİLİZ
ŞEHİT CEVDET KORKMAZ
BÜYÜK AHMET EFENDİ
KARDELEN
KAYISI
ŞENKARTAL 17.
BERBER ŞÜKRÜ
GAZİ RIZA KORKMAZ
AYŞE SULTAN
RAFET ARSLAN
ŞEHİT YUSUF ERTÜRK
ŞEHİT BEKİR KIVRAK
ŞENKARTAL 9.
ŞENKARTAL 18.
ÖMER SEYFETTİN
BARBOROS
AHMET YILMAZ
GAZİ İ.HAKKI AYGÜN
KAHVECİ HALİL
DEMİRCİ HALİL USTA
ERTUĞRUL GAZİ
ZEYTİN
MOLLA MEHMET
IHLAMUR
FENERCİ AHMET
KENAR
KARAMAN
CAHİDİ SULTAN
KURŞUN ALİ HAFIZ
ŞENKARTAL 8.
MİMAR SİNAN
GÜRGEN
DENİZ
MEŞE
KÜÇÜK HOCA
ÖNAL
HARMANLIK
HAVUZLAR
MEHMET ÇAVUŞ
CEVATPAŞA
ŞEHİT NURETTİN YEL
YAPRAK
YILDIZ
GAZİ GÜVEN KOCABAŞ
GAZİ ZEKİ IŞIK
ORHANGAZİ
BÜYÜK AHMET 3.
HACI BEKTAŞ
RIFAT TUNCA
BÜYÜK AHMET 4.
ÇAM
KÜÇÜK HASAN
KABATEPE
AYŞE SULTAN 2.
İBRAHİM AYTAP
UZUN MEHMET
MEYDAN
BÜYÜK AHMET 5.
SAHİL YOLU
ŞEHİT İSMAİL KARABULUT
ŞENKARTAL 10.
AY YILDIZ
FARUK TEKİN
ŞEHİT İBRAHİM ÇEVİK
HUZUR
ŞEHİT İBRAHİM DOĞU
HAFIZ HAMDİ
MENDERES
ARIBURNU
MEHMETÇİK
ŞENKARTAL 4.
ŞEHİT ÖZGÜR GENÇOĞLU
UZUN
ŞENKARTAL 13.
HAFIZ HALİL
M.İHSAN AKKOYUN
ALİ BEY
ŞENKARTAL 2.
ŞENKARTAL 7.
ŞEHİT MESUT BATI
KAPTAN ŞÜKRÜ ERTEN
BULUT
TURGUT ÖZAL
ÇINAR
ARSLAN
BÜYÜK AHMET 1.
FEVZİ ÇAKMAK
ŞENKARTAL 15.
AYŞE SULTAN 5.
VELİ BEY
SEDİR
ŞENKARTAL 6.
ŞEHİT MUSTAFA KANDEMİR
BÜYÜK AHMET 7.
AYŞE SULTAN 3.
ŞENKARTAL 5.
İHSAN ŞENKARTAL
KARABIYIK
ŞEHİT HIDIR ÖZKAN
KANAL
ŞEHİT İBRAHİM AKKUŞ
HİZARCILAR
IHLAMUR ÇIKMAZI
SALİM DAYI
BÜYÜK AHMET 2.
ŞENKARTAL 19.
MUHTAR UZUN AHMET EFENDİ
NURCAN BEY
BÜYÜK AHMET 6.
ŞEHİT AHMET ALKAN
ŞENKARTAL 3.
OSMAN GAZİ
HACI OĞLU MUSTAFA
DUMLU PINAR
ABİDE
HASAN BASRİ HOŞGÖR
SAĞLIK
ERDEM
ESAT PAŞA
İLYAS BAKKAL
ŞEHİT OSMAN
ALTAN
KIRMIZI ALİ
FENERCİ TEVFİK
EREN
SANAYİ
ALPARSLAN TÜRKEŞ
SELİM DAYI
HADIMOĞLU
HALİL İPEK
ŞEHİT HİDAYET
NAMIK KEMAL
ŞEHİT OKTAY GÜNGÖRDÜ
ŞENKARTAL 1.
KEMALYERİ
ŞEHİT İSMAİL YILMAZ
HAMİDİYE
ŞENKARTAL 11.
AYŞE SULTAN 1.
BİRLİK
ABDULLAH ERDAL
HOCA AHMET YESEVİ
İSKENDER
BÜYÜK AHMET 8.
AYŞE SULTAN 4.
DALYAN 2.
FIRIN
SELİMİYE
ŞEHİT ŞEFİK ARSLAN
ŞEHİT HAFIZ MUSTAFA
STADYUM
GAZİ ADEM KAYA
MESİR
ŞENKARTAL 12.
ŞENKARTAL 16.
HACI KARAGÖZ
İNÖNÜ
ŞEHİT MUSTAFA KAYA
MEHMET AKİF ERSOY
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ İSMETPAŞA AHİ EVREN
DOĞAR
ATİKHİSAR
TEVFİK RÜŞTÜ ARAS
46.
BURSA
34.
PİRİREİS
MUSTAFA YÜCEL ÖZBİLGİN
50
KÜÇÜK SANAYİ 23.
ASTSUBAY ŞERAFETTİN ŞENGÖREN
KÜÇÜK SANAYİ 5.
41.
40.
KÜÇÜK SANAYİ 2.
39.
KÜÇÜK SANAYİ 18.
KÜÇÜK SANAYİ 24.
METİN OKTAY
EMEK
44.
KÜÇÜK SANAYİ 16.
KÜÇÜK SANAYİ 1.
KANUNİ
KISMET
48.
SERAP ERGÜN
KÜÇÜK SANAYİ 20.
BİRLİK
KÜÇÜK SANAYİ 14.
49.
ONURCAN
KADER
TUĞÇE
TROYA
HASRET
KÜÇÜK SANAYİ 15.
KÜÇÜK SANAYİ 4.
KÜÇÜK SANAYİ 9.
DOSTLUK
36
KÜÇÜK SANAYİ 12.
35.
KÜÇÜK SANAYİ 19.
KÜÇÜK SANAYİ 11.
KÜÇÜK SANAYİ 8.
İZMİR
KÜÇÜK SANAYİ 10.
33.
KÜÇÜK SANAYİ 17.
BAHAR
KÜÇÜK SANAYİ 13.
KÜÇÜK SANAYİ 6.
KÜÇÜK SANAYİ 27.
KÜÇÜK SANAYİ 26.
51.
KÜÇÜK SANAYİ 25.
KÜÇÜK SANAYİ 7.
55.
54.
KÜÇÜK SANAYİ 3.
KÜÇÜK SANAYİ 21.
56.
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ ESENLER KARACAÖREN
22.
AHMET PİRİŞTİNA.
ŞAİR EŞREF
ADNAN MENDERES
ŞELALE
NAZIM HİKMET
KINALI KUZULAR
KARACAÖREN 3.
110.
ŞEHİT ÖMER HALİS DEMİR
KARACAÖREN 24.
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ CEVAT PAŞA 69
AHMET PİRİŞTİNA.
PİRİREİS
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ GÜZELYALI 47.
60.
38
4..
116
58.
26.
140.
7
10
68.
57.
34
18
69.
142
43
45
1
93
24
35
88
104
51
89
44
71.
46.
54
86
112
İZMİR CADDESİ
16
96
77
37.
76.
94
100
92
80
73.
110
61.
138
25
74
REŞAT TABAK
90
59.
40
62.
53
134.
HASAN İLDENİZ
50.
97
64.
52
118
6..
SAHİL YOLU
95.
55.
23
MOLA
132.
41
31-
27.
106
67.
36
3
108
72.
TUSAN
28
56.
82
81
84
21
70.
ESENTEPE
85
91
98
120
48
114
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ ATİKHİSAR ATİKHİSAR
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ KAYADERE KAYADERE
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ ÇÖMLEKLER ÇÖMLEKLER
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ İĞDELİK İĞDELİK
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ KIZILKEÇİLİ KIZILKEÇİLİ
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ SALTIK
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ YAPILDAK YAPILDAK
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ MUSAKÖY MUSAKÖY
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ SARICAELİ SARICAELİ
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ ELMACIK ELMACIK
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ KURŞUNLU KURŞUNLU
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ SARAYCIK SARAYCIK
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ IŞIKLAR IŞIKLAR
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ DÖRTYOL DÖRTYOL
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ DARDANOS HASAN MEVSUF 32.
DARDANOS
ÇINARLI 12.
HASAN MEVSUF 12.
HASAN MEVSUF 18.
ÇINARLI 11.
DARDANOS 10.
DARDANOS 3.
HASAN MEVSUF 13.
DARDANOS 8.
HASAN MEVSUF 34.
İZMİR 17.
DARDANOS 20.
DARDANOS 7.
HASAN MEVSUF 23.
ÇINARLI 5.
KEPEZ
HASAN MEVSUF 33
DARDANOS 12.
ÇINARLI
İZMİR 34.
DARDANOS 11.
HASAN MEVSUF
ÇINARLI 9.
KEPEZ 1.
İZMİR 36.-
ÇINARLI 1.
ÇINARLI 6.
HASAN MEVSUF 4.
HASAN MEVSUF 31.
HASAN MEVSUF 9.
İZMİR 38.
KEPEZ 2.
HASAN MEVSUF 14.
İZMİR 15.
ÇINARLI 8.
HASAN MEVSUF 1.
HASAN MEVSUF 16.
HASAN MEVSUF 25.
DARDANOS 14.
HASAN MEVSUF 19.
DARDANOS 22.
HASAN MEVSUF 3.
İZMİR 14.
HASAN MEVSUF 11.
HASAN MEVSUF 22.
İZMİR 13.
İZMİR 16.
İZMİR 32.
İZMİR 42.
HASAN MEVSUF 20.
İZMİR 40.
HASAN MEVSUF 10.
DARDANOS 15.
ÇINARLI 10.
ÇINARLI 3.
İZMİR 5.
HASAN MEVSUF 7.
HASAN MEVSUF 24.
HASAN MEVSUF 29.
ÇINARLI 2.
HASAN MEVSUF 36.
HASAN MEVSUF 2.
HASAN MEVSUF 28.
KEPEZ 8.
HASAN MEVSUF 26.
DARDANOS 13.
HASAN MEVSUF 27.
İZMİR CADDESİ
KEPEZ 6.
HASAN MEVSUF 8.
HASAN MEVSUF 35.
ÇINARLI 4.
HASAN MEVSUF 30.
DARDANOS 24.
HASAN MEVSUF 21.
DARDANOS 17.
HASAN MEVSUF 5.
DARDANOS 5.
DARDANOS 6.
DARDANOS 4.
ÇINARLI 111.
İZMİR 11.
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ KARACAÖREN KARACAÖREN
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ KALABAKLI KALABAKLI
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ ULUPINAR ULUPINAR
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ BELEN BELEN
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ SALAVAT SALAVAT
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ KIZILCAÖREN KIZILCAÖREN
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ KARAPINAR KARAPINAR
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ KEMEL KEMEL
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ TESTİCİKIRI ÇAN YOLU
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ SALİHLER SALİHLER.
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ KAYIŞLAR KAYIŞLAR
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ ARMUTLU
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ YAĞCILAR YAĞCILAR
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ YUKARIOKÇULAR YUKARIOKÇULAR
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ DAMYERİ DAMYERI
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ MARAŞALFEVZİÇAKMAK MARAŞALFEVZİÇAKMAK
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ SIĞIRLI SIĞIRLI
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ SARIBEYLİ SARIBEYLİ
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ TAŞLITARLA TAŞLITARLA
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ ÇINARLI ÇINARLI
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ ÖZBEK ÖZBEK
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ ERENKÖY MERKEZ
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ DEĞİRMENDERE DEĞİRMENDERE
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ OBAKÖY OBAKÖY
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ AŞAĞIOKÇULAR AŞAĞIOKÇULAR
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ ÇİFTLİK ÇİFTLİK
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ DENİZGÖRÜNDÜ DENİZGÖRÜNDÜ
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ GÜRECİK GÜRECİK
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ ÇANAKALAN ÇANAKALAN
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ GAZİYAKUPBEY İSKELE
1.UYSAL
SALİH OMURTAG
DENİZ
OZANSOY
FIRAT
ERGÜN
DAMLA
DENİZCİLER 1
SAMUR
ARIBURNU
KAPTAN
VOLKAN ARTUT
ANAFARTALAR
KUMLUYOL GECİDİ
BAYINDIR
GAZİ SÜLEYMAN
ORMAN
DEMET
LALE
BAHCE
DENİZCİLER
ULUBAY ÇIKMAZI
YUNUS EMRE
ENGİN
MEHMETCİK
PAPATYA
YEŞİL
YOSUN
BÜLENT ECEVİT
GELİNCİK
HAN
KUMLUYOL
GİRNE
DEVRİM
İSMAİL TÜRE
GÖNÜL
İSMETİNÖNÜ
YONCA
2.UYSAL
LİMAN
DURALİ
ATLAS
FEVZİ ÇAKMAK
CAMİ
TEOMAN ALPAY
SEYİT ONBAŞI
UĞUR MUMCU
NUSRAT
YAKAMOZ
HV.ŞHT.PLT.TURHAN AKCAN
SARMAŞIK
AKGÜN
KANARYA
1.ORDU
ALB.İSMAİL TIKIZ
NAMIK KEMAL
İ.HAKKI ÜLGEN
HAVUZ
GÜNEŞ
GÜNDOĞDU
CUMHURİYET1
SELİN
LİSE
ADNAN MENDERES
2.KORDON
ÇİĞDEM
ATATÜRK
MENEKŞE
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ TEKKE OZAN
PARK
GENÇLİK
YAHYAÇVUŞ
ÇIKMAZ 2
KAZIMKARABEKİR
ARALIK
OVA
MİMARSİNAN
ŞEHİT AHMET SEZGİN
SAĞLIK
BAŞAK
DERE
ÇETİN EMEÇ
ÇIKMAZ 1
ARİF SAMİ TOKER
BULUT
İSKELE
YILDIRIMBEYAZIT
YILDIZ
OTLUK
KARDELEN
ONUR
BAKSAN 9.BLOK
DAR
NAME
VATAN
OVABAŞI
KÖRFEZ
KUMLUYOL
NERGİS
MANOLYA
MUTLU
ZÜBEYDEHANIM
ABDÜLKADİR SOKULLU
KÖKSAL
ŞEHİT BEKİR KIVRAK
RUMELİ
ANIT
BİRLİK
SÖNMEZLER
PINAR
HÜRRİYET
ALEM SULTAN
BARIŞ
ATATÜRK
KERVANSARAY
ATEŞ
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ CUMHURİYET TERAZİLİ
ŞEHİT ASTSUBAY HÜSEYİN SERTÇELİK
DOZER
HAVA
YİĞİTLER
FERHUNDE
YONCA
DEFNE
HANIMELİ
BELEDİYE
ERDEM
FESLEĞEN
MEZARLIK
SADIK TAVUŞ
TOMURCUK
KALE
UMUT
METEHAN
ZEYTİNLİK
TERAZİLİ ÇIKMAZI
YALI
KURTDERELİ
MESCİT
ÇİTLENBİK
MENDERES
DUYGU
ERİŞ
AYAZMA
ÖĞRETMEN
MARMARA
PELİN
ZÜBEYDE HANIM
ZAFER
ARDIÇ_1
DEDE KORKUT
KURNALAR
LEYLAK
PAZAR
HENDEK
HAVA ŞEHİT BAŞÇAVUŞ SÜLEYMAN EMİN ÖNAL
ENGİN
ALVER
ASMALI
BAHÇEVAN
NEŞE
HALKALI
CAMİ
ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ
ATATÜRK
BAĞLAR YOKUŞU
GÜNDOĞDU
ORMAN
ÇELEBİ
ZAMBAK
NASULLAH YOLU
HAN
KANAAT
KARANFİL
GÜNGÖR
CAMİ BAYIRI
TURAN
25 EYLÜL
MEŞE
TERAKKİ BAYIRI
URAL
GÜNDOĞAR
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ DALYAN ŞAHİN
PAPAĞAN
ÖZER
DOĞAN
BALİNA
KARTAL
İNCİ
İNCİRLİ
BILDIRCIN
ANAFARTALAR
BÜLBÜL
SERÇE
ARILAR
MEZGİT
EĞİTİM
ŞEHİT ASTSUBAY HAKAN ŞAHİN
TUNÇ
ŞEHİT ER HASAN ÖZTEKİN
LEVREK
ACAR
KANARYA
MUHABBET
YILDIZ
YOSUN
ŞEHİT ASTSUBAY HÜSEYİN SERTÇELİK_1
18 MART
ONURALP
ATMACA
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ GAZİ SÜLEYMAN PAŞA VATAN
ÇAĞLAYAN
EMİN
MİLLET
CEVHER
SÖĞÜT
LALE
UFUK
BAĞLAR YOLU
CAMİ ALTI
HALKALI GÜNEŞ
NESLİHAN
MENEKŞE
HURMA
KOLTUK
ŞEN
EMEK
SÜMBÜL
ONUR
AKMAN
ÇINARLI
GELİNCİK
BEYÇAYIR
SAVAŞ
SARMAŞIK
MARAŞAL FEVZİ ÇAKMAK
SANAYİ
ZEREN
ŞEHİT ER MUSTAFA GİRGİN
AYDIN
YAĞMUR
ŞENLİK
HACI ÖMERLER
ATATÜRK
BELEDİYE_1
ZÜMRÜT
ÇİĞDEM
TARIM
UZUN
MİNE
GÜL
KADİFE
GÖÇMENLER
NASULLAH YOLU
HÜRRİYET
ALİM
HATUN
İKBAL
FİDAN
İKİ AL ATLI
DÜĞÜM
KAVAKLI
BİLGE
NUSRET
ŞAHSENE
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ GÜRECİ GÜRECİ
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ MECİDİYE MECİDİYE
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ KUNDUZ KUNDUZ
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ ÇAMYURT ÇAMYURT
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ KANGIRLI KANGIRLI
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ SALTIK SALTIK
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ GÖKKÖY GÖKKÖY
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ KARAMUSALAR KARAMUSALAR
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ KIRCALAR KIRCALAR
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ SULUCA SULUCA
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ ŞEVKETİYE ŞEVKETİYE
HİSARKENT
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ BOZKENT BOZKENT
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ DUMANLI DUMANLI
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ BEYÇAYIRI BEYÇAYIRI
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ ÜÇPINAR ÜÇPINAR
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ İLYASKÖY İLYASKÖY
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ KOCAVELİ KOCAVELİ
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ HACIÖMERLER HACIÖMERLER
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ KIZILDAM KIZILDAM
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ YOL ALTI MEVKİİ YOLALTI
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ HİSARKENT
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ HACIGELEN HACIGELEN
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ KORU KORU
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ HARMANCIK HARMANCIK
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ HACILAR OBASI HACILAR OBASI
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ YENİCEKÖY YENİCEKÖY
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ ŞAHİNLİ ŞAHİNLİ
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ DEMİRLİ SAHİL SİTESİ DEMİRLİTATİLSİTESİ
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ SULUCA TATİL SİTESİ
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ SUBAŞI SUBAŞI
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ BEYBAŞ BEYBAŞ
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ EÇİALAN EÇİALAN
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ KARAÖMERLER KARAÖMERLER
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ KEMİKLİALAN KEMİKLİALAN
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ TAŞTEPE TAŞTEPE
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ KOCABAŞLAR KOCABAŞLAR
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ YOL ÜSTÜ YOLÜSTÜ
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ DEREKÖY DEREKÖY
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ SINDAL SINDAL
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ BALCILAR BALCILAR
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ SAZAK OBASI SAZAK OBASI
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ UMURBEY MERKEZ
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ ESKİKIŞLA ESKİKIŞLA
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ BÜBERLER BÜBERLER
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ AKÇAALAN AKÇAALAN
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ YAYLALAR YAYLALAR
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ ÇAVUŞKÖY
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ ALPAGUT ALPAGUT
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ KUNDAKÇILAR KUNDAKÇILAR
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ KİRAZLIDERE KİRAZLIDERE
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ GÜRECİALTI
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE BİGA RAMAZANLAR RAMAZANLAR
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE BİGA PAŞAÇAYI PAŞAÇAYI
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE BİGA AHMETLER AHMETLER
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE BAYRAMİÇ KUŞÇAYIR
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE ÇAN KİLİMLİ KİLİMLİ
16 Eylül Cumartesi 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE ÇAN DONDURMA DONDURMA

17 Eylül Pazar 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ BARBAROS HÜSEYİN KIZOĞLU
MELİS
CEVİZ 2.
ARZU EMEL DEMİRBAŞ
ŞEKERPINAR
ALPASLAN
REŞAT TABAK
NASİBİM MEHMET EFENDİ
KALE
YEŞİLIRMAK
KARTAL
GÜLDAL
GÜNEŞ SOKAK
ATALAY
MERCAN.
YENİ KORDON 1.
AŞIK VEYSEL
BAŞAK
PLAJ
FAHRİ DİLGEN
ZAMBAK
ERCİYES
ŞEHİT GÜROL
ARAP TAHSİN
İKİZLER
SAKARYA
AZİZİYE
HASAN BALIKÇI
TROYA
SALİH REİS
TOSUN
BOMBACI VELİ
NEZİHİ SUNAR
SARIÇAY ÇIKMAZI
KUBİLAY
OLGUNLAR
23 NİSAN
EMRAH
DENGE
ZEYTİNLİK ÇIKMAZI
YAHYA CAVUŞ
KÖPRÜLÜ MEHMET PAŞA
İZNİK
BEHÇET KEMAL ÇAĞLAR
YENİ KORDON 2.
YAĞCIOĞLU
ONUR
GELİNCİK
PİRİREİS SOKAK
REŞAT NURİ GÜNTEKİN
AYTEN
ZEKİ DOĞAN
KILIÇ
SANAYİ SOKAK
İNCESU
HALİL DİLMAÇ
19 MAYIS
AY
İSMAİL HAKKI BEY
ATATÜRK
ALİ DALYANCI
BAKLACI
PLAJ 1.
AZİZİYE 1.
SANAYİ 3.
KAHRAMANLAR
AZİZİYE ÇIKMAZI
ZİVERPAŞA
DENİZCİLER
OKATAN
İLAYDA
75 YIL
YOSUN
SANAYİ 2.
AKASYA
YUSUF İNTEPE
DUMLUPINAR
YENAL
ÇİÇEK
HIZIR REİS
100.YIL
ATİLLA
KÖRFEZ
FENER
MÜZE
OZAN
GÖKSU
SEDEF
KALAFATLI MEHMET CAVUŞ
MEHMET ÇAVUŞ
SERÇE KUŞU
HACI MUSTAFA BEY
DENİZ
KARACAOĞLAN
BEYŞEHİR
CEYHAN
TİRYAKİ HASAN PAŞA
CEVİZ 1.
KOCA YUSUF
SARIÇAY
SEYİT ONBAŞI
HÜSNÜ KILKIŞ
MEHTAP
ALİ HAYDAR ÜNSAL
KILAVUZ
KIZILCIK
HAKAN
KIBRIS
YILDIZ SOKAK
ŞAKİR FENERCİGİL
HARMANLIK
MERİH_1
DİCLE
TÜRK GÜCÜ
ZEYTİNLİK
ŞEHİT PİLOT TEFİK TATARER
SILA
KİRTE
SELAHİ AKSOY
MİMOZA
TAYYARECİ YZB.SADETTİN BEY
GÜLTEKİN
CEVİZ
CENGİZ TOPEL
MENEKŞE
GAZİ OSMAN PAŞA
ARMA
SÜLÜN
AKŞEHİR
LEVENT
KÖRFEZ 1.
BOĞAZ
KAZIM KARABEKİR PAŞA
HİLMİBEY
MEHMET EMİN YURDAKUL
KARDELEN
KUTLU
GÖK_1
KAZIM İNMEZ
MEHMET ÇUBUKLU
YENİ KORDON 3.
İSTİKLAL
YAVUZ
ERİŞ
İĞDELİK
CEYLAN
DOĞAN
17 Eylül Pazar 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ KEMALPAŞA DEĞİRMENLİK1 ÇIKMAZI
DEĞİRMENLİK2 ÇIKMAZI
ÇARŞI
MATBAA
FETVANE
ESKİ GARAJ
TEKKE
KEMALYERİ
ŞAİR ORHAN TALAT ŞALCIOĞLU
MUAMMER AKSOY
ASLAN ABLA
KIZILAY CAFER TÜRKER
DEĞİRMENLİK
CUMHURİYET BULVARI
İNÖNÜ CADDESİ
ŞAİR ECE AYHAN SOKAK
KAYSERİLİ AHMET PAŞA
LİSE
MEHMETÇİK
HAMDİBEY
KÜÇÜKHAMAM
AYNALI ÇARŞI
MERSİN DEDE
TARLA
YALI
ESKİ HÜKÜMET
ESKİ MAHKEME
DİBEK
MOLLA YAKUP
GÜMRÜK
17 Eylül Pazar 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ ESENLER TEĞMEN ADİL
15.
13.
ALEMDAR MUSTAFA PAŞA
6
KARACAÖREN 8.
ADNAN MENDERES
YAPRAK
KARACAÖREN
BAHTİYAR
22.
FATMA REFET ANGIN
ELMAS
HAMAMCI AHMET EFENDİ
3.
TÜLİN 7.
ORHAN UĞUR
MEHMET CANTÜRK
TURAN DURSUN
AHMET PİRİŞTİNA.
ATTİLA İLHAN
RESSAM AYHAN BAŞOĞLU
TÜLİN 8.
10.
KOCATEPE
12.
AÇELYA
TÜLİN 6.
ŞEHİT AZİZ
ÖZLEM KAYALI
RÜZGARLI 1.
DEMOKRASİ
EŞREF BİTLİS
İHSAN BERKİN
YAĞMUR
SADİ FENERCİGİL
17.
NAZMİ DOLUNAY
PALMİYE
GAZETECİ TURHAN NARLER
ZİRVE
OKULYOLU
TEVFİK FİKRET
ŞEHİTLİK
24.
ŞELALE
BARIŞKENT ÇIKMAZI
OSMAN SOLAKOĞLU
ŞEHİT ÖZGÜR GENÇOĞLU
HAYDAR PAKEL
BULUT
CEVHER
ÇEVRE
5.
ÇETİN EMEÇ
ŞEHİT OSMAN ŞEN
RÜZGARLI 2.
ÇAMLIK
YAPINCAK
KARACA
SAMİ KEPENEK
11.
SAĞLIK
NACİ DURA
ONAT KUTLAR
İMADETTİN ELMAS
ZÜMRÜT
YILMAZ AKYÜREK
GAZETECİ YAŞAR TÜRE
NAZIM HİKMET
UĞUR MUMCU
GENÇLİK
IŞILAY
KİRAZLI
EGE
1 EYLÜL
MUTLU
ATEŞ
KAHRAMAN
İNCİRLİ
KOZA
19.
MUSTAFA İZZET PAŞA
BAŞKAN FİP
23.
ALPER
AYDINLIK
KINALI KUZULAR
KARACAÖREN 4.
CUMHURİYET
KARACAÖREN 3.
8 MART
RÜZGARLI
ÖZGÜRLÜK
OZANLAR
KARACAÖREN 2.
ÖZLEM
BARIŞ 1.
GÜZELYURT
TEOMAN ALPAY
24 KASIM
İZZET ÇETİN
TRUVA
14.
ŞEHİT ÖMER HALİS DEMİR
BARIŞ
PİLOT YÜZBAŞI OKTAY GÜNGÖRDÜ
KARACAÖREN 1.
BÜLENT DİKMENER
KARACAÖREN 9.
ADNAN KAHVECİ
ABDİ İPEKÇİ
ÇAĞLAYAN
18 MART
KARACAÖREN 6.
KANARYA
17 Eylül Pazar 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ CEVAT PAŞA REŞİT PAŞA
SÜMBÜL
NARA YOLU
SEVGİ
BARANSEL
3.ÇANAKÇILAR
FUAT BUMİN
ÇİFTLİK
ÇİFTLİK1
VELİBEY
ÖZGÜRLÜK
KÖROĞLU
HAVANTABYA 1.
ZIĞINDERE
BAYRAK
SERDAR
KILIÇ ALİ PAŞA
ANAFARTALAR
LALA PAŞA
NERGİZ
DR.İBRAHIM BAKAN
3.BAHÇE
KARACAÖREN 18.
EVRENOSBEY
KOCATEPE 1.
İZZET ÇETİN SANAT
İNÖNÜ CADDESİ
KAKTÜS
HAVANTABYA
YÜZBAŞI KEMAL
HACI İLYASBEY
DEDEEFENDİ
ENDERUN
MEHMETÇİK
DAR
EVLİYA CELEBİ
FIRAT
HİCRAN
YUSUF HOCA
DONANMA
ŞİRİN
GONCA
GÜL
HASANPAŞA
GAZİ
KOCATEPE
MİRALAY ŞEFİK BEY
EZİNELİ SALİH EFENDİ
ADAKALE
ALEMDAR MUSTAFA PAŞA
FEVZİ RENDA
KOCAÇİMEN
ECZACI RIFAT GÜNVAR
BAHRİYE ÜÇOK
STADYUM
PİRİREİS
MÜHÜRDAR
TUNA
EFE
ULUS
HUZUR
KAYA
DERİNCE
VELİYAŞİN
SERHAT
1.ÇANAKÇILAR
ATILIM
SÜLEYMANŞAH
ECZACI NADİR SUNAYLI
GÜZEL
KAYSERİLİ AHMET PAŞA
MEHMET AKİF ERSOY
TALAT GÖKTEPE
2.ÇANAKÇILAR
ORKİDE
GÜNEŞ
İLKE
ORHANGAZİ
MUSTAFA SERDEN
ZERRİN
ORDU
FULYA
SOKULLU MEHMET PAŞA
TİMURLENK
YASEMİN
OSMAN GÜNEL
MERDİVENLİ
MEHMET KAPTAN
GENİŞ
ALÇITEPE
AHMET ACAR
CONKBAYIRI
KAZIM KARABEKİR
1.BAHÇE
ARIBURNU
ŞEHİT PİLOT KAYA GÜNELGİN
ATATÜRK
ZÜBEYDE HANIM
ÇAĞDAŞ
CEBİDELİK MEHMET EFENDİ
ÇİĞDEM
ZİVERİYE
ŞEFİK İNAN
OPERATÖR AZİZBEY
MERİH
ALBAY HAKKI BURAK
YÜKSEK
CELAL ATİK
OSMAN İŞLER
NAZIM DEMİRCİOĞLU
PİYALE PAŞA
SAHİL
2.BAHÇE
57.PİYADE ALAYI
17 Eylül Pazar 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ İSMETPAŞA DEMİRCİOĞLU1 GİRİNTİSİ
YENİ 1.
AHİ EVREN
DOĞAR
SAKIZLI ÇEŞME
YÜZBAŞI HAKKI
ARSLANCA
DORUK
AYNALI ÇEŞME
ÜLKER KORKUT
İNCİ
YAŞAR YOHAY
DNZ. BNB. NAZMİ BEY
ÇINARLIK
GÖK
YENİCE
KURT DERELİ
BERCİZ
İLYAS BAYRAM
LEYLAK 1.
SAMİH RIFAT
YILDIZ
ŞEFİK İNAN
ŞEMSETTİN ÇAMOĞLU
ESKİ HAVRA 2.
YUNUS EMRE
CENGİZHAN
DR.NAMİ ÖZDEMİR
BÜYÜK HAMAM
HASAN MEVSUF
HALE
YENİ HAVRA
MEŞE 1.
İLKİM
İNÖNÜ CADDESİ
DEMİRCİOĞLU
MUHTAR HÜSNÜ AKKOYUN
METİN OKTAY
EMEK
GİZEM
ATATÜRK
OĞUZ
METE
ESKİ HAVRA
NİLÜFER
GÖKTÜRK
YARBAY ŞEFİK
NUSRAT MAYIN
EMİLE VİTALİS
KAYAALP
DARDANOS_1
HIFSI ÜLKÜMEN
BİRLİK
MİRALAY ŞEFİK BEY
HUZUR.
MANOLYA
MERCAN
YONCA
MÜLAZIM RIZA
STADYUM ÇIKMAZI
ADATEPE-
DEMİRCİOĞLU GİRİNTİSİ
LEYLAK
DEFNE
İLERİ
HACI YAHYA
ORHANGAZİ
SELVİ
ALİ NİYAZİ SARIDAL
ÜSTEĞMEN SAFFET
30 AĞUSTOS
ADNAN ADIVAR
NECİP ONBAŞI
REFAH
AMBER
TROYA
ÇİMEN
TUĞSAVUL
TÜCCAR CEVDET BEY
STADYUM
MALAZGİRT
NENE HATUN
HACIOĞLU
MELİKŞAH
AZİZE ÜNSAL
PINAR
SETBOYU
10 AĞUSTOS
UYANIK
ŞÜKRÜ TUNAR
BEYLİKBAHÇE
ŞEVKETBEY
ALİ AKSOY
ORTANCA
1.KARANFİL
VATAN
HÜSEYİN AVNİ BAKSİ
2.KARANFİL
ATIF KAMÇIL
SAİM ÖZEN
YESARİ ASIM
MİNE
ASAF PAŞA
MEŞE
SPOR
NEŞELİ
HARUN BEY
GENÇ OSMAN
PAPATYA
17 Eylül Pazar 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ FEVZİPAŞA ESKİ BALIKHANE
1.NOLU BÜYÜK CAMİ
HAPİSHANE
NEDİME HANIM
ECZANE
DİZDAR GEÇİDİ
HANIM
YALI
TIFLI
TALİMHANE
İNÖNÜ CADDESİ
KUYU SOKAK
KUYU CADDESİ
TESTİCİOĞLU
ÇAY KENARI
HELVACIOĞLU
HACIOĞLU
ÇİMENLİK
HAN
NALBANTLAR.
MEDRESE
2.NOLU BÜYÜK CAMİ
ZAFER
ÇARŞI
NALBANTLAR
DİZDAR
FATİH
LALE
KÖPRÜBAŞI
17 Eylül Pazar 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ NAMIK KEMAL İNÖNÜ CADDESİ
SİTE
HELVACIOĞLU
PEHLİVAN
SAKIZLI ÇEŞME
ASAF PAŞA
HACIOĞLU
MUHTAR HÜSNÜ AKKOYUN
İMAM ALİ
BÜYÜK HAMAM
KAYNAK 1.
SİTE 3.
ARAP İBRAHİM PAŞA
KÖPRÜBAŞI
SİTE 2.
KAYNAK 3.
SETBAŞI
SETBOYU
ATATÜRK
KAYNAK
BOSTANLAR
17 Eylül Pazar 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ
17 Eylül Pazar 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE MERKEZ KARACAÖREN
17 Eylül Pazar 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ UMURBEY MERKEZ STADYUM
ÇİFTLİKOVASI 1.
ARIBURNU
CENGİZ TOPEL
MANDIRA
ATATÜRK
AKPINAR
YELDEĞİRMENİ
PİRİREİS
HOCA AHMET YESEVİ
OKUL
OSMAN GAZİ
KOCABAHÇE
ÇAMPINAR
İSTİKLAL
MAŞAT
ACIPINAR
GÖÇMENLER
BAHRİYE
TETİNCE
CUMHURİYET
KARANFİL
ATICI
AZİZİYE
HACI ÖMER
ŞİRİN
EMEK
MİLLİ EGEMENLİK
19 MAYIS
TABAKLAR
HAMİDİYE
SAMUTLAR
DERNEK
PEKMEZHANE
DUMLUPINAR
ÇİĞDEM
FATİH SULTAN MEHMET
LAZ İMAM
FATMAKADIN
ORHANGAZİ
ARZU İLE KAMBER
REŞAT NURİ GÜNTEKİN
CONKBAYIRI
YILDIRIM BEYAZIT
MEZARLIK
KAZIM KARABEKİR
TOKMAK
SAYGI
YEŞİLAY
BAYRAM
GÜL
BİRLİK
MANOLYA
ÇEŞMELER
CUMHURİYET_1
ANAFARTALAR
KOCAÇINAR
BAHÇELER
ŞAHİNLER
LALE
17 Eylül Pazar 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ GAZİ SÜLEYMAN PAŞA MOZAİK
ÇİFTLİK
MERMER
KÖKTEN
ÖMER SEYFETTİN
GÜZELYALI
NAMIK KEMAL
KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN
MELİS
BADEM
KÖKSAL
OYLUM
DERE
BURÇAK
DENİZ
PEYAMİ SAFA
GÜNEŞ
MİMAR SİNAN
MEHMET AKİF ERSOY
AHİ EVRAN
SEVGİ
GÜLŞAH
MENEKŞE
BUKET
SOYDAN
ŞEN
TAMİRCİLER
GÜLPEMBE
CEYLAN
PETROL
GÖZDE
DOĞA
MARANGOZLAR
ORHAN VELİ KANIK
RIHTIM
YEŞİLLİK
MARAŞAL FEVZİ ÇAKMAK
FAZIL HÜSNÜ DAĞLARCA
ÜZÜM
SANAYİ
AKASYA
GÜLNİHAL
AKSU
ÇANAKKALE
KIZILCIK
ORHAN GAZİ
YAĞMUR
DEMİRCİLER
AKŞEMSETTİN
MİMOZA
İSMET İNÖNÜ
YUNUS EMRE
NAR
TARIM
ZANAATKARLAR
GÜVEN
DEMET
SAMYELİ
OZAN
ABANOZ
DUMLUPINAR
17 Eylül Pazar 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ CUMHURİYET KELEBEK
OĞUZ
ÇİÇEK
FATİH
PAPATYA
NAMIK KEMAL
YAPRAK
BAŞAK
HACI İSMAİL EFENDİ
İĞDELİ
UYGUN
ASMA
MARMARA
ŞAHİT
PAMUK
ITIR
NENE HATUN
HALİDE EDİP ADIVAR
ALTAY
BAHAR
GÜZELYALI
PANAYIR
ÇİLEK
FULYA
MİMAR SİNAN
YAVUZ SULTAN SELİM
REŞAT NURİ GÜNTEKİN
17 Eylül Pazar 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ KUNDUZ
17 Eylül Pazar 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ KARİYER TATİL SİTESİ
17 Eylül Pazar 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ SULUCA
17 Eylül Pazar 02:00-07:00 TEİAŞ BAKIM ONARIM ve TEST ÇANAKKALE LAPSEKİ KEMİKLİALAN

13 Eylül Çarşamba 10:00-16:00 SDK DEPLASE ÇANAKKALE MERKEZ KEMALPAŞA CUMHURİYET BULVARI

13 Eylül Çarşamba 09:00-10:00 SDK DEPLASE ÇANAKKALE MERKEZ KEMALPAŞA CUMHURİYET BULVARI
LİSE

13 Eylül Çarşamba 16:00-17:00 SDK DEPLASE ÇANAKKALE MERKEZ KEMALPAŞA CUMHURİYET BULVARI
LİSE

14 Eylül Perşembe 09:00-17:00 TEİAŞ İLETİM HATTI YAPIMI ÇANAKKALE MERKEZ MUSAKÖY MUSAKÖY
14 Eylül Perşembe 09:00-17:00 TEİAŞ İLETİM HATTI YAPIMI ÇANAKKALE MERKEZ YAPILDAK

15 Eylül Cuma 09:00-17:00 TEİAŞ İLETİM HATTI YAPIMI ÇANAKKALE MERKEZ YAPILDAK
15 Eylül Cuma 09:00-17:00 TEİAŞ İLETİM HATTI YAPIMI ÇANAKKALE MERKEZ KIZILKEÇİLİ KIZILKEÇİLİ
15 Eylül Cuma 09:00-17:00 TEİAŞ İLETİM HATTI YAPIMI ÇANAKKALE MERKEZ YUKARIOKÇULAR YUKARIOKÇULAR

Editör: Boğaz Gazetesi