Karın ağrısı şikayetiyle gitti, 10 kiloluk dev tümör çıkartıldı (VİDEO) Karın ağrısı şikayetiyle gitti, 10 kiloluk dev tümör çıkartıldı (VİDEO)

Çanakkale'de sağlık hizmetlerine destek olacak yeni bir doktor, Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi'nde göreve başladı. Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı Dr. Mustafa Dinç, deneyimli bir hekim olarak hastane ekibine katıldı.

Dr. Mustafa Dinç, 2004 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu ve ardından 2012 yılında GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi'nde İç Hastalıkları ihtisasını tamamladı. Son olarak, 2017 yılında Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yan dal ihtisasını tamamlayarak uzmanlık alanını genişletti.

Yılların verdiği tecrübe ve alanında sahip olduğu uzmanlık ile Dr. Mustafa Dinç, Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi'nde Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapacak. Hastane yönetimi, Dr. Dinç'in katılımından dolayı memnuniyetlerini dile getirirken, Dr. Dinç de bölgedeki sağlık hizmetlerine katkıda bulunmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

Çanakkale halkı, yeni doktorlarının göreve başlamasıyla birlikte daha kapsamlı ve kaliteli sağlık hizmetlerine erişim imkanı bulacak. Dr. Mustafa Dinç de hastalarının sağlığına verdiği önemi vurgulayarak, her türlü sağlık sorunlarında onlara destek olacağını ifade etti.

Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi, bölge halkının sağlık ihtiyaçlarını karşılamak ve daha geniş kapsamlı sağlık hizmetleri sunmak için sürekli olarak deneyimli ve uzman doktorlarla kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Muhabir: Senem Erdem İnal