Valilik internet sitesinden ‘Çanakkale-Çan Devlet Yolunda Yol Yapım Çalışması’ başlığı altında yapılan açıklamada, “İlimizde yol yapım çalışmaları bünyesinde 210-01 KK No’lu Çanakkale-Çan Devlet Yolunun Km:23+370 -23+510 (K.K. No: 23+660 – 23+800)   sol kesimlerinde trafik kontrollü olarak verilmekte olup çalışmaların güvenli bir şekilde sürdürülebilmesi için sürücülerimizin, yol üzerindeki trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri önemle rica olunur” denildi.

Çanakkale’de Ege Optik’in sahibi genç yaşta hayata veda etti Çanakkale’de Ege Optik’in sahibi genç yaşta hayata veda etti

‘Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Kavşağı ve Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi Kavşakları Arası İlave Şerit Çalışması’ başlığı altındaki bira başka açıklamada ise, “Yol yapım çalışmaları bünyesinde 550-04 K.K. No'lu Çanakkale-Ezine-Ayvacık Devlet Yolunun Km:0+700-1+800(K.K. No:5+700-6+800) kesimi arası Ezine-Çanakkale istikametinde (Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Kavşağı ile Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi Kavşakları Arası) ilave şerit çalışması için yol banketinde çalışma yapılmakta olup Sürücülerimizin, yol üzerindeki trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri önemle rica olunur” ifadelerine yer verildi.

Kaynak: Haber Merkezi