İkinci el araç alışverişinde ekspertiz kontrolü büyük önem taşıyor İkinci el araç alışverişinde ekspertiz kontrolü büyük önem taşıyor

Çan Anadolu İmam Hatip Lisesinde uzun yıllar görev yapan emekli öğretmen Cemil Barut, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Sevilen öğretmenin vefatı Çan ilçesi başta olmak üzere, Çanakkale eğitim camiasında büyük üzüntüye neden oldu. Yardımsever kişiliğiyle tanınan ve çevresinde çok sevilen Cemil öğretmenin cenazesi bugün öğle namazına müteakip Çan Şuayip Camii'nden son yolculuğuna uğurlanacak.

Acı haberi alan yakınları ve dostları kendilerini yaralayan bu kayba ilişkin sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulunarak üzüntülerini kelimelere döktü. Çan Anadolu İmam Hatip Lisesinden yapılan açıklamada da, “Okulumuz bünyesinde yıllarca İHL meslek dersi öğretmeni olarak görev yapmış ve okulumuzdan emekli olan Cemil Barut hocamınız vefatını büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Kederli ailesinin ve tüm eğitim camiamızın başı sağ olsun” ifadelerine yer verildi.

Muhabir: Veysel Akın Salkın