Çanakkale Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğünde görev yapan Süleyman Ersoylu hayatını kaybetti. Kentin ve belediyenin sevilen Ersoylu’nun vefatı ailesi ve sevenleri başta olmak üzere mesai arkadaşlarını üzdü.

Bakan Tunç: “Ceza infaz kurumlarımızda 65 bin 969 hükümlü ve tutuklu eğitim görüyor" Bakan Tunç: “Ceza infaz kurumlarımızda 65 bin 969 hükümlü ve tutuklu eğitim görüyor"

Merhum Ersoylu için bugün saat 16.00’da Çanakkale Belediyesi önünde tören düzenlenecek. Cenazesi yıllardır görev yaptığı kurumun önünde son kez getirilecek olan Ersoylu, buradaki törenin ardından İsmetpaşa Mahallesi’nde Sosyal Konutlar Bölgesinde bulunan Mecidiye Camiden ikindi namazına müteakip son yolculuğuna uğurlanarak, eski şehir mezarlığında toprağa verilecek.

Belediye Başkanı Muharrem Erkek, “Belediye Destek Hizmetleri Müdürlüğünde görev yapan çalışma arkadaşımız Süleyman Ersoylu’yu kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Ailesi ve sevenlerine baş sağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun” şeklindeki açıklamasıyla düşüncelerini ifade etti.

Editör: Boğaz Gazetesi