Düzce’den Trabzon’a bayram ziyaretine giden ailenin içinde bulunduğu otomobil Samsun’da su kanalına devrildi. Meydana gelen trafik kazasında 1’i ağır 8 kişi yaralandı.

Kağıt fabrikasındaki yangın çevredeki 4 fabrikaya daha sıçradı! Kağıt fabrikasındaki yangın çevredeki 4 fabrikaya daha sıçradı!

Kaza, Samsun’un Kavak ilçesi Çakallı mevkisinde sabah meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Y.Z idaresindeki  otomobil, direksiyon hakimiyetinin kaybedilmesi sonucu yoldan çıkarak su kanalına devrildi. Kazada, araç sürücüsü Y.Z (23) ile S.Z (58), V.Z (69), D.Z (40), G.A (39), 14 aylık S.L.A , C.E (12) ve E.E(15) yaralandı. Yaralılar ambulanslarla Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Gazi Devlet Hastanesi, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ile 2 ayrı özel hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındılar. E.E hayati tehlikesinin bulunduğu belirtildi. Kazada yaralananların araç sürücüsünün anne ve babası ile kardeşleri ve yeğenleri olduğu, Düzce’den Trabzon’da bulunan diğer kardeşlerine bayram ziyaretine gitmek için yola çıktıkları öğrenildi.

Kazayla ilgili soruşturma devam ediyor.
 

Bayram ziyaretine giden aile kaza yaptı: 1’i ağır 8 yaralı

Kaynak: İHA