İftar programına, İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan, Vali İlhami Aktaş, Cumhuriyet Başsavcısı Altuğ Kürşat Şahin, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu, İl Müftüsü Mustafa Bilgiç, ÇOMÜ Geçerken Kulübü Başkanı Şevval Güzel, kulüp üyeleri ve öğrenciler katıldı. 

İftar öncesi, İçişleri Bakan Yardımcısı Sayın Bülent Turan ve Vali İlhami Aktaş, öğrencilerle bir süre görüşerek sohbet etti ve hayırlı ramazanlar temennisinde bulundu. Kur’an-ı Kerim tilaveti ve akşam ezanının okunmasının ardından, Bakan Turan ve Vali Aktaş, öğrencilerle birlikte oruç açtılar. Vali İlhami Aktaş, iftar programını düzenleyen ÇOMÜ Geçerken Kulübü Başkanı Şevval Güzel ve kulüp üyelerine teşekkür ederek, çalışmalarında ve derslerinde başarılar diledi.

Teşekkürler ve Dualar

ÇOMÜ Geçerken Kulübü Başkanı Şevval Güzel ve kulüp üyeleri, iftar programına katılım ve desteklerinden dolayı İçişleri Bakan Yardımcısı Sayın Bülent Turan, Vali İlhami Aktaş, Cumhuriyet Başsavcısı Altuğ Kürşat Şahin, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu ve İl Müftüsü Mustafa Bilgiç’e teşekkür ettiler. Duaların edilmesiyle iftar programı sona erdi.


Kaynak: Veysel Akın Salkın