Belediyenin Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesindeki ekipler, 'Hoşgeldin Küçük Hemşehrim' projesi kapsamında ilçede dünyaya gelen bebeklere destek olmaya devam ediyor.
Kalplerine Dokunan Hizmet
Lapseki Belediyesi, 'Hoşgeldin Küçük Hemşehrim' projesiyle ilçede doğan bebeklerin hayatına dokunmayı amaçlıyor. Proje kapsamında, bebeklerin hayata gözlerini açtığı ilk anlardan itibaren destek ve hizmetler sunuluyor. Bu kapsamda, bebeklerin ve ailelerinin ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yapılıyor ve destek veriliyor. Belediyenin bu sosyal sorumluluk projesi, ilçede yaşayanların hayatına dokunmayı ve toplumsal dayanışmayı güçlendirmeyi hedefliyor. Bu projenin yanı sıra belediye, birçok farklı alanda sosyal sorumluluk projeleriyle ilçe halkına destek olmaya devam ediyor.
Lapseki Belediyesinden yapılan açıklamada ise,  ''Kültür Sosyal İşler Müdürlüğümüze bağlı Halkla ilişkiler Birimi Personelimiz ile birlikte Belediye Başkanımızın değerli eşi Sayın Hacer Yılmaz, ilçemizde yeni doğan bebeklerini ziyaret ederek, Belediye Başkanımız Eyüp Yılmaz'ın hediyesini küçük hemşehrilerimize verdiler. 
Bizlerde Lapseki Belediyesi ailesi olarak, Küçük Hemşehrilerimize  aileleriyle birlikte yaşayacakları sağlıklı uzun ömürler diliyoruz. '' denildi.
Haber: Senem Erdem İnal