İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP Çanakkale Belediye Başkan Adayı Muharrem Erkek ile yaptığı toplantı sonrası açıklama yaptı. İmamoğlu, "İnşallah çok güzel bir dönemi birlikte Çanakkale'ye yaşatacağız." dedi.

Ekrem İmamoğlu'nun açıklamasında şu ifadeler yer aldı: "Çanakkaleli hemşehrilerimizi, dostlarımızı selamlıyoruz. Muharrem Erkek başkanımızla Çanakkale'de çok başarılı günleri hep birlikte yakalayacağımıza inanıyoruz. Geçmişten bugüne var olan Çanakkale'deki güzel belediyeciliği daha da yukarı taşıyacağından hiç bir kuşku yok. Biz başkamızla sadece Çanakkale merkeze değil, Çanakkale'nin tamamına bir bakışla deyimlerimizi birleştirmeyi ve birbirimizi pozitif anlamda etkilemeyi düşünüyoruz. Bu hem seçim döneminde fark edilecek, hem de seçim döneminden sonra başkanlıklarımıza şehirler bunu fark edecek. Çevre sorunları, ulaşım sorunları, depremle ilgili mücadeleler gibi bir çok konuda birbirimizi destekleyeceğiz.

"YOLUNUZ AÇIK OLSUN"

İstanbul'daki deprem seferberliğini Çanakkale'nin tamamına, bir çok şehrimize yayacağız. Bu konuda Muharrem Erkek başkanımız ile birlikte Çanakkale'nin bütününe, toplantılarla ve iş birliktelikleri ile çalışacağız. Her zaman güçlü bir birlikteliği bölgemize kazandıralım. Muharrem Erkek başkanımıza başarılar diliyorum. Yolu açık olsun. İnşallah çok güzel bir dönemi birlikte Çanakkale'ye yaşatacağız.

"HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK"

Toplantı sonrası İmamoğlu'na teşekkürleri ileten Erkek, "Çok teşekkür ediyorum. Çalışmalara başladık. Çanakkale için bugün çok güzel bir toplantı yaptık. Her şey çok güzel olacak." ifadelerini kullandı.


Kaynak: Haber Merkezi