Atatürk Caddesi'nde bulunan Cevatpaşa Mahallesi ve İsmetpaşa Mahallesi Seçim İrtibat Ofisi, sabahın erken saatlerinde taşlı bir saldırıya maruz kaldı. Saldırı anı, yakındaki bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.
 
Çanakkale'de, Atatürk Caddesi üzerinde bulunan AK Parti'nin Seçim İrtibat Ofisi, sabah saat 07.30 sularında şok bir saldırıya sahne oldu. Ofisin camları taşlarla kırıldı. Saldırı anı, karşısındaki bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından anbean kaydedildi. 
 
Saldırgan Bisikletliydi: Güvenlik Kamerası Görüntülerine Yansıdı
Seçim İrtibat Ofisi'ne düzenlenen saldırının failleri, güvenlik kamerası tarafından tespit edildi. Görüntülerde saldırıyı gerçekleştiren kişinin bisikletle geldiği ve iş yerine taşlarla saldırdığı görülüyor. Saldırgan, ofisin önüne geldikten sonra bir süre bekledikten sonra, yolun karşısındaki bir dükkana girdi.  Ardından tekrar Seçim İrtibat Ofisi'ne yönelerek camları kırıp taşları içeriye fırlatarak hızla bisikletiyle olay yerinden uzaklaştı. Olayın ardından parti görevlileri, camların kırık olduğunu fark ederek durumu polise bildirdi.
 
Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, güvenlik kamerası görüntülerini inceleyerek saldırganı veya saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.
 
Soruşturma devam ediyor.

Haber: Senem Erdem İnal