2024 yerel seçimleri için Barbaros Mahallesi muhtar adayı olarak açıklanan Sezgin Özkan ve aza adayları, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
 
31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleşecek olan yerel seçimlerde Barbaros Mahallesi, belediye başkanı, belediye meclisi üyeleri, il genel meclisi üyeleri, mahalle ve köy muhtarları ile ihtiyat heyeti üyelerini belirleyecek. Bu seçimlerde Barbaros Mahallesi'nin ilk muhtar adayı olan Sezgin Özkan, mahalle sakinlerine kendisini ve ekibini tanıtarak destek taleplerini iletiyor. Sezgin Özkan ve ekibi, aza adayları Şerif Ali Çakır, Ayhan İnan, Onur Kaan Yalçın, Yaşar Susam, Batuhan Kansu, Tuğba Atasever Şen, Erdoğan Küçük ve Taner İneli ile birlikte çalışmalarını sürdürüyor. Daha önce yapılan ziyaretlerde Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çanakkale İl Genel Meclis Başkanı Nejat Önder ve Çanakkale Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Ayhan Engin ile bir araya geldiler.
 
Halkla İç İçe Çalışmalar
Muhtar adayı Sezgin Özkan ve ekibi, mahalle sakinleri ile yakın temas halinde. Esnafları tek tek ziyaret eden Özkan, vatandaşlarla birebir buluşarak destek taleplerini iletiyor. Barbaros Mahallesi'nde genç ve dinamik bir kadro ile muhtarlık görevini üstlenmek istediklerini vurgulayan Özkan, mahalle sakinlerinin sorunlarını dinlediklerini ve bu sorunların üstesinden gelmek için ellerinden geleni yapacaklarını ifade ediyor. Mahallede yaşlı ve evden çıkamayacak durumda olan vatandaşlara yardım eli uzatacaklarını belirten Özkan, alışveriş ve maaş çekme gibi günlük işlerde de yardımcı olacaklarını söylüyor. Mahalle sakinlerine daha iyi bir yaşam kalitesi sunmayı hedefleyen Sezgin Özkan ve ekibi, Barbaros Mahallesi'nin ihtiyaçlarına odaklanarak çalışmalarına devam ediyor.
 
Haber: Şahver Banu Çağlak