Kepezspor'a destek olmak amacıyla unutulmaz bir 'Birlik ve Dayanışma Gecesi' gerçekleştirildi.
 
'Birlik ve Dayanışma Gecesi'ne, çeşitli kesimlerden önemli isimler katıldı. Çevre eski Bakanı Hamdi Üçpınarlar, Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan, Kepezspor Kulüp Başkanı Dr. Azem Ülkü, belediye çalışanları ve birçok davetli geceyi renklendiren isimler arasındaydı.
 
Forma Satışları ve Bağışlarla Destek
Gece, Kepezspor'a destek olma amacıyla düzenlenirken, bu amaçla birçok etkinlik gerçekleşti. Forma satışları, katılımcıların büyük ilgisiyle karşılandı ve bu şekilde kulübe ek gelir sağlandı. Ayrıca geceye katılanlar, Kepezspor'a destek bağışları yaparak kulübün daha da güçlenmesine katkı sağladılar.
 
“Şampiyon Olmak Hedefi İle Yola Çıkıyoruz’’
Birlik ve dayanışma gecesinde hedefleri hakkında konuşan Kepezspor Kulüp Başkanı Dr. Azem Ülkü, “Şampiyon olmak hedefi ile yola çıkıyoruz. Bugün, 170 futbol, 80 basketbol, 152 voleybol, 45 tekvando, 35 yağlı güreş, 10 satranç, 9 karate, 15 masa tenisi, 5 bilardo, 30 veteran atletizm olmak üzere toplam 551 lisanslı sporcuya sahibiz. Tüm branşlarda iddialıyız. Eğitici arkadaşlarımız mükemmel performans göstermektedirler. Ana felsefemiz ‘zeki, çevik ve ahlaklı sporcular’ yetiştirmektir. Futbol ile birlikte toplam 10 dalda sporcularımızın olması bizlere apayrı bir keyif ve gurur veriyor” dedi.
 
‘’Futbol Takımımızı Hepimiz Alkışlayacağız’’
Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan ise, “1984 yılında Kepezspor’un genç takımında ilk lisansım çıkmıştı. Uzun yıllar genç genç takım, A Takım futbol oynayarak, daha sonraki yıllarda yönetici olarak ve şimdi belediye başkanı olarak Kepezspor’a hizmet etmenin mutluluğunu ve onurunu yaşıyorum. Gerçekten anlayışımız Kepez’de kentimizde çocuklarımızı, gençlerimizi sporla yetiştirip, kötü alışkanlıklarda kurtararak, onların heyecanlarını, enerjilerini sporla birleştirmeleri yönünde kuruyorum. Gerçekten bunu çok önemsiyorum. Kepezspor’un lisanslı 551 sporcusu var. Onları en iyi malzemelerle buluşturuyoruz. Onları en iyi sahalarda antrenman yapmalarını sağlıyoruz. Elbette başarı hedefimiz ama ahlaklı sporcu olmaları adına da gerçekten büyük bir çaba gösteriyorum. Kepez Belediyesi’nin yaz spor okulları var. Cıvıl cıvıl çocuklarımız okullar kapanınca tatile başlarken onları da sporla buluşturuyoruz. O kadar çok futbolcularımız var ki tüm yaş kategorilerinde. Basketbolcularımız var, voleybolcularımız, güreşçilerimiz var. Karatemiz var, tekvandomuz var, masa tenisimiz var. 10 branşta inanılmaz bir sporcu ordumuz var. O ordumuz Kepez’i başarıyla temsil etmenin, bizleri onurlandırmanın, gururlandırmanın heyecanı içindeler. Kepezspor Futbol Takımı’ndan çok ümitliyiz. İnşallah bu yıl onları şampiyon olarak göreceğiz. Ben buna gerçekten gönülden inanıyorum. Hiçbir de şüphem yok. İnşallah futbol takımımızı hepimiz alkışlayacağız” şeklinde konuştu.
 
'Birlik ve Dayanışma Gecesi'ne katılanlar, çalan hareketli müzikler ve oyun havaları eşliğinde unutulmaz bir gece yaşadılar. Eğlenceli anlar, dostluklar ve dayanışma duyguları geceyi taçlandırdı.
 
Haber: Veysel Akın Salkın