Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) bünyesinde faaliyet gösteren ÇOMÜ Kreşi, 2023-2024 eğitim öğretim yılına minik öğrencileriyle birlikte ders başı yaptı. Yeni eğitim dönemine başlayan minikler, okula gelişlerinde sürpriz hediyelerle karşılandılar.
 
ÇOMÜ Kreşi, Çocuklar Evi ve Anaokulu olarak hizmet veren kurum, kurulduğu günden bu yana farklı eğitim modelleri, etkinlik merkezleri, geniş kullanım alanları ve güvenlik önlemleri ile Çanakkale'de önemli bir eğitim kurumu olarak kabul ediliyor. Çocuklar Evi'nde yeni eğitim dönemi, minik öğrencilerin okula heyecanla başlamasıyla başladı.
 
Hediyeler ve Balonlar İle Karşılanan Minikler
Yeni eğitim döneminin ilk gününde, ÇOMÜ Kreşi'nin Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü’ne bağlı Sosyal Sorumluluk Birimi Sorumlusu Doç. Dr. Hicran Özlem Ilgın ve gönüllü öğrenciler tarafından minik öğrencilere hediyeler ve renkli balonlar dağıtıldı. Bu sürpriz karşılamayla miniklerin okula olan heyecanı daha da arttı. Doç. Dr. Ilgın çocukların ilk gün heyecanını paylaşmaktan mutluluk duyduklarını belirterek “ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu rehberliğinde üniversite olarak etkinliklerimiz artan ivme ile devam edecektir” şeklinde konuştu.
 
Haber: Şahver Banu Çağlak