Sürücü yaptığı yazılı açıklamada, “Kurulduğu günden bu yana milletimizin refah ve huzuru için kararlılıkla çalışan, toplumumuzun her kesimine kucak açan ve farklılıkları zenginlik olarak gören partimiz, ülkemizin her bir köşesinde birlik, beraberlik ve dayanışma duygusunu güçlendirmiştir.
 
Böylesine büyük bir siyasi oluşumun içerisinde yer alarak değerli büyüklerimin teveccühü ve desteğiyle yaklaşık 4 yıldır yapmaktan onur duyduğum AK Parti Gelibolu İlçe Başkanlığı görevimden 2024 yılında yapılacak yerel seçimlerde aday olma düşüncemden ve gönül birliğiyle aldığımız karar sonucunda istifa ediyorum.
 
Görev süremiz boyunca, yönetimimiz ile birlikte ilçemizin kalkınması ve refahı için büyük bir gayretle çalışmaya özen gösterdik. Projelerimiz ve hedeflerimiz doğrultusunda birçok başarı elde ettik.
 
Birlikte yürüdüğümüz yolculuk boyunca desteklerini esirgemeyen başta sayın genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımıza, vekillerimize, il başkanımıza, kadın ve gençlik kolları başkanlarımıza, yönetim kurulu üyelerime, aileme ve tüm hemşehrilerimize teşekkürlerimi iletiyorum.
 
AK Parti davamızın hizmet maratonu bir bayrak yarışıdır. Partimizin yüklemiş olduğu misyonu görev süremiz boyunca ve elimizden geldiğince ilçemizde taşımaya çalıştık. Bundan sonra da taşımaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
 


Kaynak: Haber Merkezi