GMKA, Covid-19 Sonrası Turizm Sektörü İçin Bilgilendirme Paneli Düzenledi

Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) tarafından organize edilen “Covid-19 Sonrası Turist Tercihlerinde Yeni Eğilimler, Yeni Destinasyon Yönetimi Anlayışı ve İşletmelerin Yeni Döneme Uyumu Çevrimiçi Bilgilendirme Paneli” gerçekleştirildi.

496
GMKA, Covid-19 Sonrası Turizm Sektörü İçin Bilgilendirme Paneli Düzenledi

Bir çok alanda olduğu gibi turizm alanında da büyük bir değişim yaratan Koronavirüsü sonrası Turizmin nasıl şekilleneceği ile ilgili firmalara ve kuruluşlara bilgi vermek amacı ile  Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) tarafından organize edilen “Covid-19 Sonrası Turist Tercihlerinde Yeni Eğilimler, Yeni Destinasyon Yönetimi Anlayışı ve İşletmelerin Yeni Döneme Uyumu Çevrimiçi Bilgilendirme Paneli” gerçekleştirildi.

Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) tarafından organize edilen “Covid-19 Sonrası Turist Tercihlerinde Yeni Eğilimler, Yeni Destinasyon Yönetimi Anlayışı ve İşletmelerin Yeni Döneme Uyumu Çevrimiçi Bilgilendirme Paneli” gerçekleştirildi. Panele, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Eker,  Novus Otel İşletme ve Danışmanlık Şirketi Kurucu Başkanı Emrullah Akçakaya, Türkiye Otelciler Birliği Başkan Yardımcısı Hediye Güral Gür,  Alternatif Turizm Etkinlikleri ve İşletmeleri Birliği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İsmail Arık, Çanakkale Bölgesel Turist Rehberleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Cihan Müşterilioğlu ve Balıkesir Üniversitesi Turizm Fakültesi Dr. Öğretim Üyesi Yasemin Tekin konuşmacı olarak katıldı.

Türkiye genelindeki özel sektör, kamu ve sivil toplum kuruluşlarından 100’e yakın temsilcinin dinleyici olarak katıldığı panelde Pandemi İle Değişen Turizm Trendleri; Çanakkale – Balıkesir Bölgesi Turizm Gelişim Önerileri, Covid 19 Süreci Sonrası Turizm Sektöründe Yaşanan Gelişmeler İle Birlikte İşletmelerin ve Yerel Yönetimlerin Alması Gereken Aksiyonlar, Turistin Değişen Beklentileri ve Bu Beklentilere Yönelik Pazarlama Yöntemleri ve Covid 19 süreci ve turizmi yeniden yapılandırma fırsatı-Turizm endüstrisinde artan teknoloji ve inovasyon uygulamaları gibi özellikle turizm işletmelerinin covid 19 sonrası sürece adapte olmalarına yardımcı olabilecek konular ele alındı. Panel, konuşmacı ve katılımcıların süreç hakkındaki soru-cevap diyaloğu ile son buldu.
 
Haber Merkezi
 


Etiketler; #GMKA
Yorum Ekle
İsim
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.