Reklam

"Yönetimini kurarken şehrimizin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurduk"

Yaklaşık 2 ay önce göreve gelen AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, yeni il yönetimini tanıtım toplantısıyla açıkladı.

818

Yaklaşık 2 ay önce göreve gelen AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, yeni il yönetimini tanıtım toplantısıyla açıkladı.
 
Toplantıda bir konuşmada yapan Ak Parti İl Başkanı Nam Makas, “AK Parti’mizin 19 yıllık bir hikayesi, 19 yıllık bir medeniyet yolculuğu var. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde sevgiyle ve muhabbetle yoğrulmuş bir aşk hikayesini yaşıyoruz. Bu hikayeyi teşkilatımızla el ele, gönül gönüle yazdık ve yazmaya devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından 13 Aralık 2019 tarihinde kongreye gitmek üzere il başkanlığı görevi tarafımıza tevdi edildiği günden beri ışık hızıyla ilçe ziyaretleri,  belde ziyaretleri ve köy, teşkilat ziyaretlerinde bulunduk. Vekaleten görevine devam eden 5 ilçemizin, ilçe başkanlığı için saha çalışmaları yaptık, temayüllerde bulunduk. Bu 5 ilçemize 2 hafta önce ilçe başkanı atamalarımızı gerçekleştirdik. Kongremizin ilk adımı olan bu atamaları gerçekleştirdik. Bu süreçte aynı şekilde Küçükkuyu ve Kepez beldelerimizin kongresini yaptık. 13 Aralık’tan bugüne kadar 2 tane bakanımız; Sayın Berat Albayrak ve önceki dönemde görev yapmış Cevdet Yılmaz bakanımızı Çanakkale’de ağırladık, çeşitli programlarda bulunduk. Çok güzel bir program gerçekleştirdik. Aynı zamanda 4 Ankara ziyareti ve il yönetimi çalışmaları gerçekleştirdik. Gündüz sahada, geceleri masada çalıştık. Yoğun bir süreçte bu çalışmalarımızı gerçekleştirdik. İl yönetimini kurarken şehrimizin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurduk. Ortak akıl çerçevesinde kentimizin demokratik yapısına uygun bir çalışma modeli oluşturduk. Bu bağlamda yönetim kurulu oluşturma sürecinde AK Parti saflarında bu kutlu davaya hizmet edebilmek, bizlerle birlikte yol yürümek isteyen, kentimize katkı sağlayabilmek için bizlerle temasa geçen, teveccühlerini gösteren ve yoğun talepte bulunan tüm hemşerilerimize şükranlarımı sunuyorum. Yönetimimizden 30 yaş altı bir, 30-35 yaş aralığında 12 olmak üzere 13 genç üyemiz var. Buda yaklaşık 3’de 1’ine tekabül ediyor. 9 bayan üyemiz var. En genç üyemiz 1995 doğumlu Avukat Cansu Güçlü hanımefendi, 25 yaşında kendisi. Bizler titizlikle yürütmüş olduğumuz çalışma ile 2023-2024 seçimlerinde yeni bir başarı hikayesinin habercisi olacak yeni yönetimimizle bismillah diyoruz” ifadelerini kullandı.
 
 AK Parti İl Başkanı Naim Makas’ın tanıtım toplantısında açıkladığı yeni il yönetiminde şu isimler yer aldı; Ahmet Şen, Arzu Bendeş, Ayhan Engin, Burçin Altop, Devrim Yazıcı, Ertuğrul Aydın, F. Tuğrul Kalkan, Fatma Aydoğan Bektaş, Halil Sarıbaş, H. Zahit Mert, Hülya Duman, H. Çetin Durgut, İsmail Hakkı Durukan, Kağan Tonka, Mefail Ceyhan, Mehmet Özkurnaz, M. Fatih Akçam, Nevin Engin, Ö. Faruk Ataç, Ö. Faruk Göktürk, Rıdvan Demirhan, Sadettin Arslan, Saime Avcılar, Sinan Erdoğan, Süleyman Gündüz, Şükrü Değer Erken, Tuğçe Seyis, Ünsal Dirlik, Yasin Öztürk. İl Yönetimi Yedek Üyeleri ise şöyle;  A. İhsan İlhan, Metin Çelik, Ümit  Burunlular, Şemsettin Satar, Şehnaz Doğruyol, Özkan Gülen, Hasan Akıncı, Serdar Doğan Arslan, Coşkun Meriç, Seyfi Bulut, İsmail Kovar, Ayhan Başaran, Enes Koz, Erhan Taşkıran, Cansu Güçlü.
 
İl Başkanı Makas’ın yeni yönetimi ile birlikte basın mensuplarına poz vermesinin ardından tanıtım toplantısı sona erdi.
 
Gülçin AKIN
 
 


Etiketler; #naim makas
Yorum Ekle
İsim
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.