3D mask burun estetiğiyle en ideal burun şekli

Burun estetiğine gerçekçi beklentilerle yaklaşırsanız en ideal burun şekline sahip olma şansınızı artırabilirsiniz.

1822
3D mask burun estetiğiyle en ideal burun şekli

Burun estetiğine gerçekçi beklentilerle yaklaşırsanız en ideal burun şekline sahip olma şansınızı artırabilirsiniz.

Burun estetiği deneyimlerinden elde edilen sonuçlara göre, burun estetiğinin sonuçlarından memnun olmayanlar arasındaki en yaygın özellik, başlangıçta gerçekçi olmayan beklentilere sahip olmalarıdır. 3D mask burun estetiği ile ameliyattan önce nasıl bir burun şekline sahip olabileceğinizi görebileceğiniz için daha makul taleplerde bulunulabilir. 3D mask burun estetiğinin sunduğu 3 boyutlu maske uygulaması sayesinde kişi burnunun önceki ve sonraki halini gerçeğe en uygun boyutta her açıdan görebilir. Böylece yüzüne en uygun ideal burun şekline karar verebilir

3D mask burun estetiği gerçekçi beklentiler sağlar
Estetik cerrahi söz konusu olduğunda, hiçbir prosedür birbiri ile aynı değildir. Herkesin anatomisi farklı olduğundan, aynı prosedürün sonuçları bir hastadan diğerine tamamen farklı görünebilir.

Pişmanlık ya da hayal kırıklığından kaçınmak için, bir burun estetiğinin genel olarak görünüşünüzü iyileştirmeye yardımcı olacağı ya da sıkıntı çektiğiniz bir tıbbi sorunu düzeltirken, yüzünüz ile uyumlu olmayan sonuçlar beklemenin size fayda sağlamayacağını anlamak önemlidir. Burun sadece bazı yönlerini düzeltmek isteyen hastalar, sonuçlarının büyük oranda değişmesini beklemedikleri için sonuçlarından genellikle memnun olurlar.
Ayrıca, burun estetiği özgüveninizin artmasına yardımcı olsa da tek başına hayatınızı, evliliğinizi ya da işinizi daha iyi hale getirmesini beklemek gerçekçi değildir. Her ameliyatta olduğu gibi, her zaman beklendiği gibi ortaya çıkamayacak ya da iyileşmeyi etkileyecek ufak komplikasyon riskleri de her zaman mevcuttur. Bu nedenle, hayal kırıklığından kaçınmak için tüm olası sonuçlara hazırlıklı olmak en iyisidir.

3D mask burun estetiği hayal kırıklığı riskini azaltabilir
Günümüzde burun estetiği cerrahisinde olası hayal kırıklığını önlemek için gelişmiş teknolojilerden faydalanılabilmektedir. Eğer alanında uzman ve teknolojik gelişmeleri takip eden bir cerrah seçerseniz, anatomi bilgisi ve sanatsal bakış açısı ile beklentilerinizin ne kadarının yüzünüzle uyumlu olacağına ve nelerin yapılıp yapılamayacağına tam olarak hakim olabilecektir. 3D mask burun estetiğinde baskılı görüntüleme teknikleri kullanarak size yüzünüzle en uyumlu burun tasarımının hangisinin olacağını size kendi görüntüleriniz üzerinden gerçeğe en yakın haliyle gösterebilecektir.

Burun tasarımında 3D mask burun estetiği nasıl kullanılır?
Muayene sırasında farklı açılardan yüksek çözünürlüklü fotoğraflarınız çekilerek 3D tasarım cihazı desteği ile gerçeğe en yakın simülasyon görüntünüz hazırlanır. Bunun üzerinde altın oran hesaplamaları ile birlikte estetik tasarım uygulanarak yüzünüze her açıdan uygun burun tasarımı yapılır. Hazırlanan bu tasarım 3D mask burun estetiği tekniği ile her açıdan size gösterilir. Fikriniz alınır, beklentileriniz sorulur. Böylece yeni burun şeklinize cerrahınız ile birlikte karar verme imkanına sahip olabilirsiniz. Hatta muayenenin sonunda size öncesi ve sonrası görüntülerinizden oluşan bir maske verilir. Böylece içiniz rahat ederek operasyona girebilirsiniz.

3D mask görüntüleme tekniği, hastanın sonuçlarının neye benzeyeceğine dair bir önizleme yapmasını sağlayarak, tahminde bulunmayı cerrahi sonuçtan çıkarır. Bu araç, karar vermeden önce gerçekçi beklentilerin belirlenmesine yardımcı olduğunda çok değerlidir. Bu aşamadan sonra ise cerrahınızın teknik bilgisi ve tecrübesi önem kazanır. Tabii bunun yanı sıra iyi bir ekip ve tam donanımlı bir hastane seçilmesi de çok önemlidir.

3D mask burun estetiği sonrası iyileşme süreci
3D mask burun estetiğinin sağladığı öngörünüm ve bilgilendirme sayesinde kişi gerçekçi beklentilere sahip olacağı için iyileşme dönemi de oldukça hızlı geçer. Her hasta farklı şekilde iyileşse de, genellikle yüz ve özellikle göz ve burun çevresindeki alanın prosedürü izleyen ilk birkaç gün boyunca oldukça ödem yapmasını bekleyebilirsiniz. Eğer yumuşak dokuya zarar verilmezse morluk oluşma riski çok düşüktür, bunun için kullanılan teknik de çok önemlidir. Bazı hastalar da ilk birkaç gün içinde bulantı veya tıkanıklık yaşayabilirler. Genellikle prosedürden yaklaşık bir hafta sonra, çoğu hasta işe geri dönecek kadar kendini rahat hisseder. Bununla birlikte, temas sporları gibi sıkı aktivitelerden kaçınmak ve gözlük takmaktan kaçınmak da çok önemlidir. Genellikle üç haftanın sonunda cerrahi operasyonların sonuçları ortadan kalkabilir.

Burun estetiği cerrahınızın ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayıp karşılayamayacağını öğrenmek için, ilk konsültasyon için kliniğe başvurmanız gerekebilir. Estetik ameliyat yolculuğunuzda sizi rahat ettirecek 3D mask burun estetiği tekniği gbi sher türlü teknolojik hizmeti, bilgisini ve tecrübesini size sunacak bir cerrah ile yola çıkmak operasyondan memnun kalmanıza yardımcı olacaktır.
#3Dmaskburunestetiği #burunestetiği
 
 

Yorum Ekle
İsim
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.